Rehber - AppGameKit Nedir ? Oyun Nasıl kodlanır

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Merhaba değerli FivemTürk takipçileri , bugün farklı bir konu ile karşınızdayım.

Forumda bir arkadaş C++ ile yaptığı oyunu göstertti ve baktım ki konuda ilgi mevcut bende bunun üzerine bir konu açayım dedim şimdiden iyi okumalar dilerim.

AppGameKit Nedir?

AppGameKit, C++ kodlamasıyla basit bir şekilde oyun veya uygulama yapmaya yarayan bir yazılımdır. C++ bilen kişiler genellikle bu program üzerinde güzel şeyler başarabilmektedir. Genelde küçük oyunlar yapılabilse de kodlamaya yeni başlayacakların ilk uğrayacağı yer olmalıdır. Bu yazılımla bir GTA, CS, PUBG vb. büyük bütçeli ve büyük emek isteyen oyunlar yerine Flappy Bird tarzı küçük oyunlar yapılabilir. Zaten kodlama işine ben de öyle başladım.

Mobil platformlarda uygulama oyun geliştirmek isteyenler için de bu program sıkça tavsiye ediliyor.

Peki Biz Nasıl Kodları Öğreneceğiz?

Cevap basit: AppGameKit Türkçe rehber videolarıyla. Tabi sadece bir kişi bunu yaptığından ve çok izlenmemesinden dolayı ben oynatma listesini bırakayım da oradan izleyin.

E Burada Tam Hepsi Yok. Ne Yapmalıyım?

GameCreators'ün sahibi Rick Reis'in oynatma listesine bir bakın derim. Eğer İngilizce bilmiyorsanız Türkçe anlıyorsanız destek verin yukarıdaki kardeşimize. Abone olup bildirimleri açarsanız hemen haberdar olursunuz. Devamının gelmesi için yorum yazmıştım 1 gün içinde yeni bölümü attı. Destek olun ki hızlı gelsin videolar.

NOT: Uygulama steam mağzası üzerinde satıştadır. Zaman zaman ücretsiz yada 10 TL, 20 TL gibi fiyatlara düştüğü görülmektedir.

İstek listenize eklemeyi unutmayın !

Mağza Sayfası :

Yazıda alıntı içeren cümleler vardır.

Zengin bir hayatın sırrı bitişlerden daha çok başlangıçların olmasıdır. -Dave Weinbaum

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar