Rehber - High_Phone Boş Ekran ve Galeri sorununa çözüm

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
74
Merhaba, telefonu ilk kuran arkadaşların çoğu fotoğraf çektiğinde galeriye yükleyememiş ve telefonların ana ekranı boş olarak geliyormuş. En azından rehber olsun aynı sorunu yaşayan biri olursa sorunu çözüme kavuşsun diye paylaşyorum. Art niyet aramayın heryerde kalbinizi kırarım. Sorunu olan çözsün işte.

1) high_phone\html\js\config.js dosyasına gelin.

2) Discordwebhooks bağlı olduğu 112. satırdan Url: "" kısmına Webhook url'nizi koyun. + olarak Content: "" kısmını ben: (Görüntü **{0}** [**{1}**] Tarafından Çekildi) şeklinde ayarladım.

İkincisi telefon boş ana ekran sorunu, database kısmında 1 varyasyon eksik olduğu için veriyor.

1) "Players" tablosuna gelin.

2) Yeni Sütun ekleyin. (İsim: phone + Veri Tipi: VARCHAR)

Sütunu kaydedin ve çıkın. Bu işlemlerden sonra telefon Twitter Webhook haricinde kusursuz çalışıyor olacaktır. Twitter Webhook çekmiyor şu anda, güney ile iletişim kurdum çözüm belirleyebilirsek güncelleme geçeceğim onunla ilgili konu altına.

Ekstra: Kamera uygulamasını açamıyorsanız veya direk telefonu açamıyorsanız "sv_config.lua" dosyasından webhooklarınızı girmeyi unutmayın. Webhook olmadan çalışmıyor oralar.

Allaha emanet.

Hareketler ve sözler uyumlu olursa tüm dünya değişir. -Chuang Tzu

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar