Paylaşım - GELİŞTİRİLMİŞ VE EKSTRA DETAYLI ODUNCULUK MESLEĞİ

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Merhaba, 2 gün önce odunculuk mesleği yapma kararı aldım ve elimden geldiği kadar güzel ve detaylı yapmaya çalıştım, umarım beğenirsiniz. (Hobi mesleği)!

[QBTOESX]

Versiyon 1:

Bu versiyon esx_menu_default ile çalışıyor ve bütün menüler falan onunla açılıyor.

Gerekli olan:

- mythic_notify

- mythic_progbar

Versiyon 2:

Bu versiyonda okokTextUI ve okokTalkToNPC kullandım. Bence daha güzel ve detaylı oldu.

Gerekli olan:

- okokTextUI

- okokTalkToNPC

- mythic_notify

- mythic_progbar

NOT: okok scriptleri klasörün içinde var, ayrıca şuan üşenidiğim için script hakkında pek bir şey yazmadım ama github'da açıklama var. Video'ya bakarsanız zaten okumanıza bile gerek yok, ayrıca log sistemi'de var. Eğer hatalar vs. varsa discord sunucuma veya burdan belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada tq-vehiclekey kullanmak istedim araç çıkartma olayında ama beceremedim, eğer yapabilen varsa yorumlara yazabilir, repoyu güncellerim. Ayrıca bazı kodlar wiro_miner'dan alındı, örnek: bar kısmı falan, iyi kullanımlar

Ayın üzerinde ayak izleri bulunuyorken bana asla gökyüzünün sınır olduğunu anlatma. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar