Paylaşım - Geliştirilmiş Diaz Motel

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Script çoğu yerde bulabileceğiniz bir scripttir ve bana ait değildir.Ben sadece çoğu kişinin aradığı hâle getirdim yani kapı kilidi,envanter,kıyafet dolabı ve kiralama gibi özellikleri klavye tuşu kullanmak yerine komuta çevirdim.

Virus Total:

Yükleme Linki :

Video :

Komutlar ve Açıklamaları :

/mkira: Motel odasının kapısındayken yazarsanız motel kiralamaya yarar.

/mkilit: Motel kapınızı kilitlemeye yarar.

/mdolap: Motel envanterinizi ve kıyafet menüsünü açmaya yarar.

/moda: Motel odanızın yönetim menüsünü açmaya yarar.

/motelver: Motel odanızı başka biriyle paylaşmanıza yarar.

/moteliptal: Motel kapınızın önündeyken yazarak motel sözleşmenizi iptal edebilirsiniz.

Motel'in ve Key scriptinin databesini oluşturmak için diazmotel ve diazmotelkey scriptinin Config.lua dosyasından bir kaç düzenleme yapmalısınız.

Yapmamız gereken düzenleme ise Config.AutoDatabaseCreator = false bu satırdaki false'u true'ya çevirmektir.Aynı işlemi iki configden de yaptıktan sonra serverınızı başlatın ve her şey tamamlandıktan sonra yani database oluşturulduktan sonra yaptığımız true'ları false'a çevirmemiz gerekiyor.Bunun sebebi ise serverı her başlattığınızda database oluşturmasını engellemek.Database'in oluşturulduğuna emin olun.Tekrar söylüyorum SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR! Sadece düzenlemesi bana aittir.Scripti yazanın ellerine sağlık ?

Sıkıntı yaşayan olursa destek sağlarım.

Bilgelik bundan sonra ne yapılacağını, beceri nasıl yapılacağını bilmektir, erdem ise yapmaktır. -David Starr Jordan

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar