Ücretsiz Sorunsuz OneSync+ 128 Kişiye Tamamen Optimize Şehir/Kasaba Sunucu Paketleri

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Satmakta olduğum dosyaları artık satmaktan vazgeçtim. İsteyen herkes ücretsiz olarak kullanabilir. Hiç kimse hiçbir şekilde hak iddia edemez. Paket bana aittir. İçerisinde biri veya birilerinin yardımı veya ücretsiz paylaşılmış olan scriptler olabilir ve bu paketin bana ait olduğu gerçeğini değiştiremez. Resim ve video ekleyecek vaktim yok. Dileyen Demo IP üzerinden bakıp sonrasında indirebilir. Son zamanlarda şehir paketi ağırlıklı çalıştığım için, kasaba paketi biraz geride kalmış olabilir. Paket direk indir ve çalıştır modundadır. vMenu permission'larını vs. düzeltmeyi unutmayın.

Tamamen 128 kişiliğe optimize paketlerdir. Üzerinde değişiklik ve oynama yaparak çok daha güzel işler çıkarabilirsiniz. Satın alabileceğiniz paketlere oranla potansiyel olarak çok yüksektedir.

Teşekkürü çok görmeyin.

Demo IP: Güncelleniyor.

Link:

Demo IP: Güncelleniyor.

Link:

Database

Server dosyaları içerisinde bulunan sql yedeklerini yüklemenize gerek yok, hatta silebilirsiniz. Burdan paylaşmış olduğum database'i kullanmanızı tavsiye ederim. En güncel ve boş hali buradakidir.

Takıldığınız veya sormak istediğiniz birşey olursa, imzam üzerinde discord adresim ve kanalım bulunmaktadır. Çekinmeden sorabilirsiniz.

Dosyaların içerisinde kullanmış olduğum Fx Control programı da bulunmakta. Belirtmeyi unutmuşum. Onunla ilgili probleminiz olursa alttaki konudan ulaşabilirsiniz.

Benim emeğim olan bir şeyden, hiç kimse kazanç sağlayamaz!

102-08c687e0e0ed8dfad8fd83d143753274.jpg

103-e06440835ba2e4e6d75d3b6e5b7b11eb.jpg

Paketi kullanan serverlar Hostname üzerinden yaprağı kaldıranlar hariç tabi ki

104-80ddf551822067bc6f645f5e342e857b.jpg

Neye baktığınız değil, neyi gördüğünüz önemlidir. -Henry David Thoreau

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar