Tanıtım - [YAKINDA]

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Normalde adını FiveMTurk Global Banlist olarak koyacaktım, lakin sıkıntı çıkarır diye henüz yapmadım. Uygun görülmesi durumunda yetkililer başlıktaki 5MT'yi FiveMTurk olarak değiştirebilir.

Fikir şu; Perdition AC, Ruins PVP, Earth Roleplay, FYAC gibi uzun süre kullanılmış anticheatler/büyük sunucuların banlist'lerinin birleştirildiği bir Global Banlist oluşturup API erişimi ve hazır bir script ile hem sunucusunu güvende tutmak isteyen yönetici arkadaşlarımıza yardımcı olmak, hem de Anticheat'lerine global koruma entegre etmek isteyen geliştirici arkadaşlarımızın işini kolaylaştırmak.

Tüm forum ve Türkiye Fivem topluluğuna hizmet vermesini istediğimizden isimlendirmede bu yola gidildi. Yani nötr alanda olması ve taraf tutmadığını ima etmeyi amaçladık.

Üstünde çalışıyoruz. API Dökümantasyonu tam ve detaylı, script ise hazır ve kullanımı kolay olacak. Açık kaynak olmasını planlasak ta, listenin kendisini malum sebeplerden mütevellit açık hale getirmek istemiyoruz.

Beklemede kalın, bu hafta içinde hazır olabilir diye düşünüyoruz.

dipnot: proje üstünde n0thing'le beraber çalışıyoruz. FYAC banlistesi Raider için iş yaptığım devirde aldığım dump üstünden hareket edecek aşağı yukarı tüm Stars sunucularından banlananları kapsayacak demek oluyor bu. Şayet menü ve hilelerin %90 fixlendiği zamana çok yakın aldım dump'ı. Halen verimli olduğunu düşünüyoruz. Aşağı yukarı 5000 oyuncu gibi bir banliste tekabül etme ihtimali var. Çalışmalar sonlanınca zaten öğreneceksiniz.

Sevgiye kusursuz insanı bularak değil, kusurlu insanı kusursuz olarak görmeyi öğrenerek ulaşırız. -Sam Keen

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar