Tanıtım - utx-cartax

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Aylar önce bir konu açmıştım. [ ] O zamanlar bu eklentiyi yazabilecek kadar bilgim yoktu. Ama şimdi az buz da olsa bir şeyler öğrendim ve hayalimdeki eklentiyi yazdım. Sizlerin de görüşlerini merak ediyorum, ne yapabilirim neler ekleyebilirim nasıl olursa daha iyi olur diye. Bittiği zaman eklentiyi ücretli olarak satmayı düşünüyorum. Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Özellikleri:

- Vergi miktarı şu anlık tüm araçlarda sabit olarak saatlik 10$. Yapabilirsem araçların fiyatına göre yapmayı deneyeceğim. Vergi miktarı ve kaç dakikada bir vergi kesileceği configten düzenlenebiliyor.

- Araç 500$ vergi borcuna ulaştığı zaman aracın owned_vehicles tablosundaki impounded değeri 1 yapılıyor ve garajdan çıkartılamıyor. Vergi dairesinden aracın vergi borcu ödendiği zaman impounded değeri 0 oluyor ve araç garajdan çıkartılabiliyor. Configten maksimum vergi miktarı ayarlanabiliyor.

- Doktor veya polis araçlarına vergi kesilmiyor. Yalnızca 'job' bölümü 'civ' olan araçlara vergi kesiliyor.

- Araba harici hiçbir şeye vergi kesilmiyor. Yalnızca 'type' bölümü 'car' olan araçlara vergi kesiliyor.

Tanıtım:

Yoldaki kavis, dönüş yaptığınız takdirde, yolun sonu değildir. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar