Tanıtım - Tamamen C# ile Sıfırdan Kodlanmış Motel

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Forumdaki herkese çok selam. Evde yapacak bir şey bulamayıp yaptığım bir projeyi paylaşmak istiyorum sizlere şuan çok erken bir aşamasında geliştirilmesi gerekiyor ancak paylaşmak için daha fazla beklemek istemedim. Tam sürüm çıkana kadar yardımcı olmak isteyen olursa diye bu sayfayı açtım. Yani bu konu birazcık yazılımdan anlayan dostlarımız için ancak en geç 3 güne tam sürüme çıkartmış olurum üşenmezsem. Scripte yapılması gereken bir kaç şey var: client-side optimizasyon (özellikle Main_DoorText döngüsüne), anahtar sistemi ve son olarak da belirli aralıklarla ödeme çekme işlemi.

Scriptin artı yönleri:

+ Config diye bir olay yok kapıların koordinatlarını teker teker girmiyorsunuz hash'den otomatik olarak algılıyor.

+ Tamamen c# ile yazıldı.

+ OOP bir dille yazıldığı için okunabilirliği daha rahat.

+ Yerli türk mühendisler tarafından yapıldı.

Scriptin negatif yönleri:

- Bu denli küçük bir projede c# kullanılması gereksiz.

- Config bulunmaması kullanıcıdaki kontrolü kısıtlıyor. (yazılımdan anlamayanlar için)

Hafif bir tanıtım videosu:

Yardımcı Olmak İsteyenler İçin:

Kullandığım esx-wrapper (c#):

Onun dışında c# veya lua da script nasıl kodlanır büyük bir script projesi nasıl yapılır onun tutorialını yapmayı planlıyorum ne düşündüğünüzü belirtirseniz sevinirim. Herkese kolay gelsin.

Paraya sahip olmanın tek güzel yanı onu harcamaktır. -Benjamin Franklin

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar