Tanıtım - Rotto Troll Guard System (Anti VDM)

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
79
Merhabalar. Bir FiveM troll Youtube kanalını, en ünlü Twitch yayıncılardan birinin reklam etmesi sonucunda, aklının son damlasını sabah kahvaltıda ekmeğin arasına balla birlikte atan sevgili velet topluluğunun özenerek sunucularda aynı şeyleri denemesini beklemekteyiz. Ünlü yayıncının bunu reklam etmesi sonucu, low elo trollerin çoğalacağını ön görerek böyle bir sistem yaptım.

Videoda scriptin içeriği tamamen belli olmaktadır, iyi seyirler.

Güncelleme:

Silah yasağı ve Silah Ruhsatı sistemi eklendi:

Config'ten yaptığınız ayara göre belirlenen silahları kullanarak birisi öldürüldüğünde, ölen kişi revleniyor. Config.SilahBan = true durumdaysa kişi banlanıyor ve log düşüyor.

Config.SilahBan = false ise:

Ölen kişi revleniyor ve silahı kullanan kişi loga düşmekle birlikte reporta silah kullandı şeklinde id'si düşüyor.

Eğer Config.SilahRuhsati aktif ise,

Kişide silah ruhsatı varsa, silahla sorunsuz bir şekilde bir başkasını öldürebilir.

/ruhsatver id

İle oyuncuya 1 ruhsat hakkı verilebilir.

Öldüğünde eğer envanterinde silah bulunuyor ise, silah sayısına göre ruhsat hakkını siler. Eğer dupe kullanıp silah çoğalttıysa ve kullanıp birisini öldürürse direkt olarak ban yer.

-----

/do /me ile yazılan mesajları kontrol sistemi getirildi. Eğer kişi OOC ve configten ekleyeceğiniz kelimelerden birisini kullanırsa,

Tercihe göre Config.DoMeBan, Config.DoMeKick ile kişinin akıbeti belirlenebilir.

/do OOC izni araba kaç basıyo dediği anda loga düşmekle birlikte alnının çatına banı yiyebilir.

------

VDM için güvenilen oyuncu eklemek isterseniz,

/guvenilenoyuncuvdm id

şeklinde verilebilir.

Not: Sistem şuan yapım aşamasında olmakla birlikte aklımda olan özellikleri eklemeye devam edeceğim. Bitirdiğimde lisanslı bir şekilde satışa çıkacaktır.

Günlerimi daha uzatamam bu nedenle onları daha iyi yapmak için çabalıyorum. -Henry David Thoreau

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar