Tanıtım - PW Banking To ESX

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
KONU BAŞLIĞI DEĞİŞMEDİĞİ İÇİN BURAYA YAZAYIM:

PW Banking to ESX ama yeni özellikleriyle

Arkadaşlar sizler için daha gerçekçi bir banka sistemi hazırladık satın almak isteyen arkadaşlarımız 8x Development Discordundan veya benim Discord adresimden ulaşabilir.

Özellikler:

+ Kişiye özel banka kartı

+ Banka kartı metadata sistemi (başkasının kartını çalıp banka hesabına erişilebilir)

+ ATM günlük çekim limiti (banka şubelerinden sınırsız çekim yapılabilir isterseniz bunuda kaldırabilirsiniz)

+ Hızlı işlemler menüsü

+ Banka kartı bloke etme (çalınan kartın sahibi kartını kapatabilir)

+ Banka kartı pin kodu (kartların hepsinde pin vardır hesap yönetim menüsünden pin kodu ayarlanabilir ve pin kodu hacki hacker mesleğine eklenebilir)

+ Fatura sisteminize entegre edebilirsiniz (üzerindeki kartan parayı çekme)

+ qb-inventory ile entegredir (kullandığınız envanter sistemine entegre için mesaj atınız)

+ Yeni banka kartı talep edebilir eski kartı tamamen deaktif olur

+ İstege göre /atm ile yada banka kartını kullanınca atm ile etkileşime girer

+ Tamamen optimizedir

English:

+ Personal bank card

+ Debit card metadata system (stealing someone else's card and accessing their bank account)

+ ATM daily withdrawal limit (unlimited withdrawals can be made from bank branches, you can remove it if you want)

+ Quick actions menu

+ Blocking the bank card (owner of the stolen card can close his card)

+ Bank card pin code (all cards have a pin, pin code can be set in the account management menu and pin code can be added to the hacker profession)

+ You can integrate it into your billing system (withdraw money from the profit on it)

+ Integrated with qb-inventory (send a message to integrate with the inventory system you use)

+ You can request a new bank card and the old card will be completely deactivated.

+ Interact with ATM / ATM or ATM card when requested

+ Fully optimized

Discord adresim: Prenses Baran#0001

8x Development:

Video:

Elinden gelenin en iyisini yaptığının bilincinde olmak haricinde, bir onay arama. -Andrew Carnegie

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar