Tanıtım - Oyuncu Kit Sistemi Rust Type Kit system BETA

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Merhabalar bu sistemi zombi paketim için geliştiriyorum birazcık araştırdım fakat bu fikrime dair bir konu, yazı veya script bulamadım ve buda benim için çok iyi oldu eğer ki gözden kaçan bir şey olmadıysa benim sistemim ilk ve tek olacak. Sistem daha beta aşamasında yani geliştiriyorum halen aşağıya özellikleri amacı çalışma mantığına dair bir yazı ve video bıraktım. Sizlerden bir isteğimde bu sistem için fikir sunmanız ve değerlendirmeniz.

Scripti yapma amacım : Bu script normalde rust sunucularında kullanılıyor 2x, 5x ve 10x fark etmeksizin oyuncular için kullanılıyor oyuncunun içerideki kiti alabilmesi için bazen discord üyesi bazen vip olması gerekiyor ve bende dedim ki bu sistemi neden fivem için uyarlamayayım.

Script nasıl çalışıyor : /kit yazdığımızda discord üyeleri için free bir kit mevcut bunu alabilmek için discord üyesi olmanız isteniyor burada da /kod devreye giriyor. /kod yazdıktan sonra discord sunucusuna girdiğinizde sunucu sahiplerinin belirlediği bir kanala " !code HEX Kodunuz " şeklinde mesajınızı gönderiyorsunuz eğer ki kodunuz doğru ise discord ve oyun içerisinde rolleriniz güncelleniyor. Fakat oyun içi üyeliğinizin güncellenmesi için /kodcheck yazmamız gerekiyor. Ardından ise /kit yazdığınızda discord kitini alabiliyorsunuz.

Scriptin Videosu :

Tekrardan not düşmek istiyorum sistem daha geliştirme aşamasında bu yüzden vereceğiniz fikirlere açığım.

Discord botu tarafında yardımcı olduğu için 'ye teşekkür ederim.

Sevincimize en büyük engel kırgınlıktır. -Pema Chodron

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar