Tanıtım - NO-OFFROAD Script

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
FiveM'e Script yapmaya daha bugün başladım geçenlerde Youtube'de sunucudaki bir videoyu izlerken araçların OFFROAD ortamlarda gidemediğini gördüm ve bunu ben de yapmak istedim. Şu an için buraya kadar yapabildim, dahasını yapabilmem için biraz daha fazla fikre ihtiyacım var. :3

Amaç: Araçların yol dışındaki yollarda gidişatının zorlaması, engellemesi ya da araç için sorun yaşatabileceğimiz herhangi bir şey için bir eklentidir.

Örnek Video

Dipnot:
Video içerisinde görebildiğiniz kusur, hata, eksik ya da bu olsa daha iyi olurdu dediğiniz şeyler varsa yorum olarak belirtirseniz çok mutlu olurum.

Dipnot 2: Toprak araziye girdiğimde aracın sağ ya da sola gitmesi tamamen kontrolsüzdür. Benim tarafımdan yapılan tek şey aracı geri toparlamaya çalışmak dışında başka bir şey değil. Orada birazcık farklı gözüküyor olabilir.

İletişim

Discord:
Alosha#3779

Önerileri yorum ya da bana özelden yazarak yapabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ediyorum <3

Yoldaki kavis, dönüş yaptığınız takdirde, yolun sonu değildir. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar