Tanıtım - Lisans Sistemi

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Bu lisans sistemini yapma amacım scriptlerin leaklenmesinden artık sıkılmamdır. (nasıl bi çelişki öyle değil mi)

Bildiğiniz üzere piyasadaki en iyi obfuscator Luraph ve bir çok kullanıcının bunu alacak maddi durumu bulunmuyor bu yüzden daha uygun fiyatlı ve gerçekten korunaklı bir lisans sistemi geliştirdim (tam olarak 2 gün sürdü) sistemin artı ve eksi yönlerinden bahsedeyim;

+ Yönleri

- Hosts koruması: kısaca windowsun kendi dosyasından herhangi bir şekilde oynama yapıldığı zaman bunu algılayıp kendine crash atıyor

- Function overwrite koruması: bu da örneğin "PerformHttpRequest = function() end" gibi fonksiyonu yeniden yazarak bypasslamayı kaldırıyor

- Debugger koruması: WireShark & HTTP Debugger gibi ağı izleyen yazılımların önüne geçerek lisansın nasıl çalıştığını anlamayı engelliyor

- Custom Base64 Encryption: Shuffle edilmiş base64 keyi kullanılarak kodunuz şifrelenir ve bu kod internetteki base64 decoderlarında kırılamaz. (Bu yöntem load = print yaptığınızda bile orjinal kodu görüntülemez)

- Webhook Protection: Scriptin içinden webhook gönderilmez böylece lisans webhookunuza spam atılamaz. Lisans logu çalıştırılan ipyi gösterir.

- Yönleri

- Kullanabileceğiniz bir user paneli yok (iki günde yaptığım için sadece backend bitti) lisanslayacağınız şeyi bana atıp benim yüklemem gerekir

Yakında panel yapıp yayınlamayı planlıyorum fiyatı malum obfuscatorler yüzünden daha ucuz olacak. Aklımdaki fiyat aylık 50TL fakat çıkartacağım zaman ekleyeceğim şeylere bağlı olarak fiyat değişebilir.

Senin görevin aşkı aramak değil; ancak onunla aranda kurduğun engelleri aramak ve bulmaktır. -Rumi

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar