Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Dostlar merhaba,

forumumuzda gördüğüm kadarıyla telefon ile sorun yaşayan bir çok kişi mevcut özellikle resim çekip gönderme ile sorun yaşayanlar var. Bir şekilde birileri sorunu çözüyor çözdüğünü söylüyor ancak diğer sorun yaşayanlara kimse yardımda bulunmuyor. Gördüğüm bencillik üzerine böyle bir paylaşımda bulunmak istedim yanılmıyorsam bu telefonun yapımcısı xenknight kendisi instagram olan sürümünü de yapmıştı ancak diğer yapmış olduğu telefonu art niyetli insanlar ondan alıp kendisinin malıymış gibi satarak para kazanma girişiminde olduğunu farkettiğinde kendisi dağıtmıştı telefonu. Bir çok konu altında gördüğüm kadarıyla kendisini akıllı sana vatandaşlar kod satırlarını bozarak yada bozuk sql ler dağıtarak insanların işlerini baltalamak istiyorlar ve ya bir şekilde sorunu çözen kişiler script yapımcısının haricinde satış yapmaya çalışıyorlar ben bu tarz mevzulardan çok sıkıldım hali hazırda düzgün olan bir şeyi neden bozup foruma atıyorsunuz bunuda anlamış değilim... Telefonu buraya bırakıyorum eğer sorun yaşarsanız discord dan bana ulaşabilirsiniz yardımcı olurum.

Virustototal :

İndirme linki :

Discord :

*FiskOS*#8518

488-b48c4dc35847e85f23782dba2a9307a0.jpg

489-624f25aeee2dfb61da36739d3dd4ff37.jpg

Hislerinizi gösterdiğiniz için asla özür dilemeyin. Böyle yaparak, gerçek için özür dilemiş olursunuz. -Benjamin Disraeli

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar