SIES ROLEPLAY TEKRAR ARANIZA DÖNDÜ

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Evet arkadaşlar kendimin diye demiyorum ancak 1 yıl aradan sonra tüm sunuculara bakarak en iyi şekilde en iyi yönetim ekibi ve scriptler ile tekrar kalitenin adresi olmaya karar verdik. Sizleride aramızda görmekten gurur ve onur duyabileceğimizi bilmenizi isteriz. Sunucu sahiplerinden developerlara developerlardan yönetimlere yönetimden oyunculara oyunculardan hiç fivem oynamamış kişilere kadar (Rol eğitimi içerir) =). herkesin rahatça girip bugları deneyebileceği her şeyi yapabileceği bir sistemle karşı karşıyayız. Başka bir sunucu sahibi olupta oynayamazsın diye bir şey yok insanları özgür bırakmak gerektiğinin düşüncesindeyim artık. Birden fazla sunucuda oynayabilir. Birden fazla sunucuda rol yapabilir herkes hatta ve hatta oynarken başka bir sunucuda yönetiyor olabilir bunlar artık bence fivem geldiği nokta da çok önemli şeyler olmaktan çıkmış durumda. Görüyorum ki daha çok eskiden beri bu sektörün ekmeğini yiyenlerden çok yeni kişiler türemiş ve işini iyi yapmak yerine daha çok dolandırıcılığa yönelmiş bir grup insan,çocuk,oç artık siz onlara her ne demek istiyorsanız üremiş durumda. Yazık sadece... Neyse Artık Paketi tanıtmaya geçelim Buyrun buyrun buyrun...

{
"lightbox_close": "Kapat",
"lightbox_next": "Sonraki",
"lightbox_previous": "Önceki",
"lightbox_error": "İstenilen içerik yüklenemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.",
"lightbox_start_slideshow": "Sunuma başla",
"lightbox_stop_slideshow": "Sunuma durdur",
"lightbox_full_screen": "Tam ekran",
"lightbox_thumbnails": "Küçük resimler",
"lightbox_download": "İndir",
"lightbox_share": "Paylaş",
"lightbox_zoom": "Zoom",
"lightbox_new_window": "Yeni Pencere",
"lightbox_toggle_sidebar": "Toggle sidebar"
}

search

SIES ROLEPLAY BETA

Sunucu Beta olarak açılıp eksikleri ve oyuncuların isteklerini ele alıp OFFICAL olarak kısa bir süre sonra açılacaktır. 23.07.2022 tarihinden itibaren beta olarak sunucumuz hizmet vermeye başlamıştır.

Bu serimizde diğer sunuculara baktığımızda ROL den çok gun rp yani silah kullandırmaya yönelmiş bir çok sunucu görmekteyiz ve bu şekilde oyuncu sayısını arttırmış durumda evet belki doğru politika izlemekteler ancak fivem gunrp den ibaret olmadığını anlamaları gerektiğini ve bence çığrından çıkmış bir roleplay sunucuları olduğunu belirtmek istiyorum...

Bizler Çete Aileyi Komple kaldırıyoruz. Sizler Oyun içerisinde ekipler kurarak kendiniz bölgelerde çeteleşip buna göre etkinliklere katılır ve bölgenizi gücünüzle belli edebilirsiniz.

Bir Kaç Script Videoları

ARAÇ PARÇALAMA

LESTER GÖREVLERİN 1 TANESI

METH SISTEMI

PAKET GENEL TANITIM

Sizleride Aramızda Görmek isteriz....

Gücünüzden kuşku duyduğunuzda, gücü kuşkunuza verirsiniz. -Honore de Balzac

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar