[Release] Whitelist Goat

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
75
Merhabalar, dun gece bos bir vakitte forumda takilirken whitelist konusunda ne kadar eksik oldugumuzu gordum, ve bugun elimden geldigince bir whitelist scripti kodladım.

Suanlik sadece fivemturk.com a paylasilmis ve buraya ozel kodlanmistir.

Tamamen ucretsizdir ve ucretsiz kalacaktır. ( Eger bu konum da silinirse ve ucretsiz paylastigim seyler satilmaya devam edilirse burada hic bir sey paylasmayacagim.)

Oncelikle whitelist goat steam ve discord tabanli calisir, kullanicilar 2 sinden birini kullanmadigi taktirde digeri ile whitelist girisi yapabilirler. Ayrıca card destegi ile daha guzel formlar olusturabilir, sifre korumasi ile ( clientsided olmadigi icin bypass edilemeyecektir ) serverlerinize sifre koyabilirsiniz.

Tamamiyle i18 dir, dil degisikliklerini lang klasorune yeni bir dil jsonu ekleyerek gerceklestirebilirsiniz.

Suanda whitelistlerinizi "database.json" a eklemeniz gerekiyor, ileriki zamanlarda discord botu kodlayarak bunu otomatiklestirecegim ve burada paylasacagim.

Ornek bir whitelist databasesi

Kod:

Kod:
{
  "whitelisted": [
    {"steam": "steam:11000013f6ade6b", "discord": "discord:666429952714558475"},
    {"steam": "steam:asdasda", "discord": "discord:242342423131231"}
  ]
}

steam veya discord lardan biri bos kalabilir, yalnizca birini doldurmak kafidir.

Gozlemledigim ve uzerinde calistigim sorunlar:

discordwh 100 kisiden sadece 10 unu aliyor ve oldukca buglu bir sistemdi, bunun onune gectik.

cogu steam wh scriptinde servere restart atmak gerekiyordu bunun onune gectik.

steam ve discord wh kompozisyonu yapan baska hic bir script gormedim bu onemli bir eksikti, bunu sagladik.

cardlari customize edebilir, resim ekleyebilir boyutlarini degistirebilirsiniz bu da onemli bir eksikti.

Resimler:

634-a7d82ac3e6a76239f7d23881ad7b2a5d.jpg

635-9f0f7448c406faa1745939387bb2ffc2.jpg

636-1bcbaa216533d008a1d17b1e3d069b91.jpg

bos vakitlerimde guncelleyecegim.

iyi forumlar.

GUNCELLEME ( @

Aklının, hayatın tüm zorluklarını vücudunun taşıması gerektiğine inandırmasına izin verme. -Astrid Alauda

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar