Reklam - MOON ROLEPAY

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
79
674-62f4d75f2493dd07ebccd459b04fac57.jpg

675-20d739a20fc6429842742010edd0c569.jpg

Biz Kimiz ?

Moon RolePlay servarımız 20 aralık günü oyuncularımıza açılmıştır.... Founder olarak tek sahibi benim bu sunucuyu açma ve kurma sebebim kesinlikle fivem camiasında gerçek ADALET ve GÜVENİN bulamadığım sebeblerden dolayı yaşım 30 olarak olgun bir kişiliğim eğer sende YÖNETİM EKİBİNİ koruyan Founder'lardan sıkıldıysan BTC yatıran oyuncuları koruyan sunuculardan sıkıldıysan adres tam olarak biziz....

Şehrimizin Özellikleri

Sunucumuz Amerika'nın Los Santos şehrinde geçen bir dünyadadır. Şehrimizde hem sosyal hem gun rp dönmesi üzerine kurulmuştur güvenli bölge olarak MOTEL-LSPD-HASTANE yeşil alan adı altında geçmektedir.... Agresif rol olsa bile küfürleşmeler olsa bile kesinlikle o alanda size kimse birşey yapamıcaktır.... Redzone olan alanlarımız ise illegal mesleklerin satış yerleri olarak geçmektedir.... Şehrimizde benzersiz scriptler- eşi benzeri olmayan kıyafet paketi ve modlu araçlar mevcuttur.... Ekonomi orta düzeyde olup ne çok sizi zorlayacak nede hemen sizi zengin edecek bir ekonomi değildir.... Şehrimiz son hızıyla güncellenmektedir... Oyuncunun istek ve önerisine discord grubumuzda istek-öneri kanalımızdan devamlı kontrol etmekteyiz..... Oyuncu ne isterse çoğunluk ne isterse biz onu yapmakla mükellefiz..

Oluşum Yardımları

676-174adb30c99d9e826bb535e6b77fc7ea.jpg

Galeri Sistemimiz

677-4500247d8dcd6a44d212f126cf421092.jpg

Yönetim ekibi alınacak mı ?

Yönetim ekibi alımları son hızıyla devam etmektedir.... Yönetim ekibine ve ailemize giriş yapmak için aşağıda'ki formu eksiksiz ve doğru şekilde

doldurmanız halinde kısa bi inceleme sonrası mülakatta alınır....Sorun olmadığı takdirde ekibimize katılabilirsiniz...

Neden burda oynamalıyım ?

Çünkü nasıl bir şehir aradığınızı çok iyi biliyoruz ve bizde aynı dertten bu yola giriştik... Çünkü ADALETİN kelime anlamını bilmeyen çok sunucuda oynadık.... Çünkü HAKSIZLIĞA KARŞI nasıl bir admin çekici kafalarına indireceğiz bunu göreceksiniz bunun sözünü veriyoruz ve daima sözümün arkasında durucaz...

678-62f4d75f2493dd07ebccd459b04fac57.jpg

679-20d739a20fc6429842742010edd0c569.jpg

YETKİLİ BAŞVURU FORMU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Önemli olan, hayatlarımızda yarattığımız değer, mutlu ettiğimiz insanlar ve insan olarak ne kadar geliştiğimizdir. -Daisaku Ikeda

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar