Rehber - Bedava TeamSpeak3

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
112
Merhaba ben kağan. Bu teamspeakin kendi sunucularıdır sunucu falan açabileceğinizi sanmıyorum test için kullanırsınız

Öncelikle bu linke giriyoruz :

Bilgisayarınız için uygun olanı indiriyorsunuz. Dosyayı indirdikten sonra rar'dan masaüstüne çıkartıyorsunuz ve ts3server'i çalıştırıyoruz.

Ekranımıza kullanmamız için team speak adı şifresi çıkacak bunları teamspeak üzerinden giriş yapıyoruz ve hazır!

Tekrarlıyorum sunucu açmanız için değil test için kullanabilirsiniz. Hayırlı Olsun!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hello, I'm kağan. This is teamspeak's own servers, I don't think you can open a server or something, you use it for testing

First of all, we enter this link:

You download the appropriate one for your computer. After downloading the file, you extract it from rar to the desktop and run ts3server. The team speak name password will come out for us to use on our screen, we log in via teamspeak and it's ready!

I repeat, you can use it for testing, not to open a server. Best wishes!

Hiç hata yapmamış bir insan, asla yeni bir şey denememiştir. -Albert Einstein

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar