Paylaşım - SON BIR VEDA

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
2016’dan beri bulunduğum bu platformu artık geri dönüşü olmayacak bir şekilde bırakma kararı aldım. Kimileri beni tanır kimileri tanımaz kimileri sever kimileri sevmez. Ama lütfen bu konunun altında bana yorum yaparken rencide edici kırıcı şeyler söylemeyin. Neyse paylaşımlarıma geçeyim. Hali hazırda oluşturduğum Libery Roleplay sunucu paketim ve ekibimizin 0’dan kodladığı bir kaç script. Liberty Roleplay sunucu paketini tam olarak tamamlamadım için de ki sistemlerin çoğu forumda var olmayan değerli şeyler metadatalı motel sistemi (ama disc metadata onuda ayrı olarak paylaşacağım zaten isteyen qb çevirip kullanır isteyen satar) Scriptlere gelecek olursak cinematic ve Ev sistemi ev sitemini kullanmanızı önermem 'dan daha gelişmişini satın alabilirsiniz. Neyse arkadaşlar kendinize çok cici bakın elveda.

EV SİSTEMİ İÇİNE GİRİLEBİLİYOR HE AMA RESMON 30

LIBERTY ROLEPLAY QBUSTOESX PAKET GUZEL SEYLER VAR GARAJDIR MOTELDIR ODUR BUDUR

(Öncelikle yetkili abiler indirme linkiyle vt’de ki linkin aynı olduğunu kontrol ederseniz sevinirim. Direk vt sitesine uploadlıyamıyorum paket 4gb olduğu için vt’de ki sonuçta html’den kaynaklanıyor her hangi bir şey bulunmuyor.)

ENVANTERDE HATA ALANLAR ICIN:

DİSC METADATALI MOTEL SİSTEMİ (İSTEYENLER ÇEVİRİP FORUMA KATKI SAĞLAMAK İÇİN PAYLAŞABİLİR)

CİNEMATİC SİSTEMİ GÜZEL BİR SİSTEM DAHA PİYASADA GÖREMEDİM BUNUN GİBİ BİR ŞEY BUGSIZ FELAN FİŞMAN

(ORTAĞIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE KALDIRILDI)

İnsan ruhu ona olabilecek her şeyden daha güçlüdür. -C.C. Scott

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar