Paylaşım - qbus-character esx ve ekstra özellikleriyle

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Qbus-Clothing

Üzerinde uğraştığım qbus-Clothingi paylaşmaya karar verdim esx'e uyumlu ve ekstradan yüz varyasyonları eklendi burun genişliğini yüksekliğini ayarlamak gibi.

Oyuncu oyuna ilk girdiğinde karakterini yüklemesi için eğer kashacters kullanıyorsanız kashacters'in spawn character eventine qbus-characterin loadplayerskin eventini trigger etmeniz lazım kashacters kullanmıyorsanız qbus-character scriptinin client tarafında

esx: playerLoaded eventini oluşturup loadplayerskin eventini trigger etmeniz lazım eğer karakter yüklenmezse Citizen.Wait() koybilirsiniz (Çoklu karakter kullandığım için deneyemedim o yüzden nasıl tepki veriyor bilmiyorum)

ilk kayıt olurken menüyü açtırtmak için ise esx_identity'de kayıt ol butonuna bastıktan sonra qbus-characterdeki CreateFirstCharacter eventini trigger etmeniz lazım

Başkası için yapabileceğiniz en büyük iyilik sadece kendi zenginliğinizi paylaşmak değil, onun kendi zenginliğini ortaya çıkarmaktır. -Benjamin Disraeli

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar