Paylaşım - QB Target Uyumlu Üzüm Sistemi

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Merhaba bugun sizlere 4 saate sıfırdan yazdığım kn-uzum adlı scriptimi paylasmak istedim qb-core son hali ile uyumludur bu ilk scriptim illaki eksiği oyu buyu vardır suan blipinin adı ve toplama yerleri ayarları değil nereeye istiyorsanız targeti ayarlamanız gerekmektedir ve qb-vehiclekeys uzerinden kontrol ederek spawn edilen aracın anahtarnı ustunuze verdirmeniz gerekmektedir suan vermiyor.

-Aracı ustune verme triggerini ayarlamak için kn-uzum client.lua 12-27 arası satıları duzenleyebilirsiniz

-targets.lua üzerinden üzümlerin konumunu ayarlayabilirsiniz (suan hazır olarak portakal toplama alanına ayarlı. )

-haritadaki cıkan blip duzenlencek

baska bir sorunu yoktur var isede elimden geldiğince yardımcı olmaya calısırım.

fivem banım olduğu için tamamen deneyemedim geri donuslerinizi bekliyorum

suan her seyi ayarlaıdır bir tek blip ve dediğim gibi targets.lua üzerinden toplanacak konumları girerseniz vector 3 olarak sorunszu bri sekilde kullanabilirsiniz ve eğer araç çıkartma kısmını iptal etmek isterseniz o bolum kodlarda belirtili direk yorum satırına alabilirsiniz.

gereksinimler qb-target

l

Kurulum: sunucu dosyalarınızdan resource klasorunde hangi dosyanın içine atmak istiyorsanız attıktan sonra scripts.cfg veya server.cfg uzerinden ensure kn-uzum satırını eklemeniz gerekmektedir.

Not: ilk scriptim hatası olabilir eleştiriye açığım geri donusler uzerinden kendimi geliştirmek istiyorum simdiden teşekkür ederim.

!izvor10fix#0909

İnsanların seni nasıl hatırlamasını istediğini düşün ve ona göre yaşa. -Barb Rogers

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar