Paylaşım - lucid_multicharacter - qbus

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Görünümünün ana iskeletini fivem forumda gördüğüm farklı bir frameworktan aldığım ve qbus multicharactere entegre ettiğim ve üstüne özellik eklediğim çoklu karakteri paylaşma kararı aldım

Genel görünümü

Ekstra Özellikleri

- Config üzerinden oyuncuların kendi karakterini silip silememe özelliğini açabilirsiniz

- Aynı şekilde config üzerinden 1. slottan sonraki slotların database üzerinden verdiğiniz yetkiye göre açılıp açılmayacağını ayarlayabilirsiniz (Bir oyuncu için database üzerinde ilk başta 2. slotu açıp ardından 3.slotu açmalısınız ilk başta 3.slotu açarsanız bu şekilde işe yaramaz)

Kurulum

Adım - 1
Verdiğim sql dosyasını kurmanız lazım

Adım - 2 Karakter fotolarının çalışması için gcphone üzerinde bir kaç düzenleme yapmanız lazım gcphone/server/twitter.lua'ya gidip gcPhone:twitter_setAvatarUrl bu eventi bulup ardından aşağıya ss'ini attığım kodu yazmanız gerekmektedir

Kod:

Kod:
exports['ghmattimysql']:execute("UPDATE `players` SET `mugshot`= @avatarUrl WHERE citizenid = @citizenid", {
     ['@citizenid'] = identifier.PlayerData.citizenid,
     ['@avatarUrl'] = avatarUrl
    }, function(result)
end)

Adım - 3 qb-apartments kullanıyorsanız client üzerinde apartments:client:setupSpawnUI isimli eventi kaldırmanız gerekmektedir ve aşağıda paylaştığım dosyada bulunan qb-spawn'ı sizinkiyle değiştirmeniz gerekmektedir

Not: Script hakkında destek sağlamıyorum

İndirme Linki & Virüs total

Sevinç, öylece başımıza gelmez. Biz sevinci seçmeliyiz ve her gün seçmeye devam etmeliyiz. -Henri Nouwen

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar