Paylaşım - Hobi Demircilik Mesleği

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Herkese merhabalar, dün gece bir saatte bu hobi mesleği yaptım ve sizinle de paylaşmak istedim. Lafı daha fazla uzatmayayım.

Meslek Aşamaları

- Öncelikle işi yapmaya başlamak için demir madenine ihtiyacımız var. Bu yüzden içerisinde bir demir madeni de bulunuyor.

- Demir madeninde E basarak işe başlıyoruz. İstediğimiz kadar demir elde ettikten sonra demiri ısıtma yerine gidiyoruz.

- Elde ettiğimiz demirleri E basıp ısıtıyoruz. Sonra dövmek ve eşya elde etmek için dövme yerine gidiyoruz.

- Dövme yerinde de E basarak demiri dövüyor ve eşya elde ediyoruz.

Özellikler

- Config ve Locale dosyaları kullanılarak çok fazla değişiklik yapabilirsiniz.

- Script kullanılmıyorken 0.01ms tüketmektedir.

- Script en aktif haliyle kullanılırken 0.10ms tüketmektedir.

Gereksinimler

- Mythic Notify |

- t0sic Loading Bar |

- Reload Skill Bar |

- Reload Skill Bar VirusTotal |

İndirme Linki :

Showcase :

ÖNEMLİ NOT : Script'i yaparken üzerinde düzenleme yapabilmeniz için isminin değiştirilememesini zorunlu kılmadım, lütfen ismini değiştirmeyin!

NOT : Videoda elimizde kazma yok gözükmüş fakat birkaç haftadır grafik paketimle alakalı bir sorun yaşıyorum ve bu yüzden entity'ler bende gözükmeyebiliyor. Kazma objesinde sıkıntı varsa lütfen bana söyleyin ki düzelteyim çünkü bu sorun yüzünden onu test etme imkanım olmadı maalesef.

Yardım almak için Discord sunucuma katılabilirsiniz!

Ne olduğumu bıraktığımda, neysem o olabilirim. -Lao Tzu

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar