Paylaşım - HANDLİNG DOSYASIZ TÜM ARAÇLARI HIZLANDIRMA

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Merhabalar ben RA1DER, iyi forumlar dilerim. Malum bir sunucunun scriptleri yayılığı görünce incelemeye başladım ve içerisinde işime yarayacak bir kod satırı buldum, ben gibi arayanlar olduğunu düşündüğümden paylaşmak isterim. Kod satırının amacı paketinizde'ki tüm araçların top speed'ini arttırıyor, örnek olarak 250 top speed'i olan bir aracı 300 civarı bir hız yapıyor.

Paylaşacağım kodu herhangi bir client'in içine atarsanız çalışır.

Kod:

Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    while true do
        local ped = GetPlayerPed(-1)
        if IsPedInAnyVehicle(ped, false) and GetPedInVehicleSeat(GetVehiclePedIsIn(ped, false), -1) then
            local veh = GetVehiclePedIsIn(ped, false)
            if GetVehicleClass(veh) == 0 or GetVehicleClass(veh) == 1 or GetVehicleClass(veh) == 18 or GetVehicleClass(veh) == 2 or GetVehicleClass(veh) == 3 or GetVehicleClass(veh) == 4 or GetVehicleClass(veh) == 5 or GetVehicleClass(veh) == 6 or GetVehicleClass(veh) == 7 or GetVehicleClass(veh) == 9 or GetVehicleClass(veh) == 10 or GetVehicleClass(veh) == 11 or GetVehicleClass(veh) == 12 or GetVehicleClass(veh) == 16 or GetVehicleClass(veh) == 17 or GetVehicleClass(veh) == 20 then
                SetVehicleEnginePowerMultiplier(veh, 15.0) 
            end
        end
        Citizen.Wait(5000)
    end
end)

Citizen.CreateThread(function()
    while true do
        Citizen.Wait(60000)
        local playerped = PlayerPedId()
        local playerCoords = GetEntityCoords(playerped)
        local handle, ped = FindFirstPed()
        local success
        local rped = nil
        repeat
            if IsEntityDead(ped) and not IsPedInAnyVehicle(ped) then
                DeletePed(ped)
            end
        success, ped = FindNextPed(handle)
        until not success
        EndFindPed(handle)
    end
end)

Dünyayı iyileştirmeye başlamadan önce kimsenin tek bir an bile beklemeye ihtiyacı olmaması ne kadar mükemmel. -Anne Frank

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar