Paylaşım - Full optimize komutlu ATM scripti

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
79
Arkadaslar sizinle tarafimca optimize ettiğim el atıp güzelleştirdiğim banka scriptini paylaşmak istiyorum. Script new_banking scriptinin optimize halidir. Forumda daha önce /atm komutlu script paylaşıldığını biliyorum lakin o script boşta ve kullanımda 0.02 yiyordu ve bu bana bir tık fazla geldi. Paylaştığım versiyon boşta 0.00 kullanımda da 0.01 yemektedir. Benim temel olarak kullandığım new_banking scripti 0.10 civarı yiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ek olarak arayüz tamamen Türkçe'ye çevrilmiştir.

Script adında ismimin geçmesinden rahatsızlık duyan arkadaşlar direkt değiştirirse sorun yaşar, azıcık kurcalasınlar bir zahmet.

Nakit parayı extended'e nasıl tanımlarsanız öyle çeker benim kullandığım extended'de para item olarak ayarlıdır bu sebeple xPlayer.removeMoney ve addMoney kodları itemi çekmektedir. Extended'e nasıl item para entegre edileceğini bilmiyorsanız onları da sayın 'nin ndan yardım alarak direkt scripte entegre edebilirsiniz.

Link:

Github linki olduğu için VT koymadım

Video:

Not: Videoda görüldüğü gibi ilk ATM kullanımında saniyelik olarak resmon 0.02 olup hemen 0.01'e inmiştir, ikinci kullanımda ve devamında 0.00 - 0.01 arası seyretmektedir.

Bilgelik bilginin doğru kullanımıdır. -Charles H. Spurgeon

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar