Paylaşım - FiveM Map Editor [WIP]

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Selamlar FiveMTurk,

Biraz kendimden bahsetmek isterim bu scripti size tanıtmadan önce;

Adım Ege 16 Yaşındayım Elektrik & Elektronik Okuyorum ve Yaklaşık 2 Senelik bir zaman dilimi oldu FiveM ile uğraşmaya başlayalı.

Bu paylaştığım script henüz WIP Yani Work In Progress olup bazı sunucularda bazı dosyalarla uyumsuzlukdan dolayı çalışmama durumu olabilir bu konuda aldığınız hataları konu altında paylaşırsanız bu tür hataları fixlememde bana çok büyük yardımınız dokunur ve eklentiyi daha çabuk geliştirmeme yardımcı olursunuz.

Scriptin tamamı benim tarafıma ait değil ya da tamamını kendim yazmadım zaten içersinde yazan ve emeği geçen diğer herkesin credit'i mevcut unutmayın bu eklenti yanlızca FiveM Türk platformuna özel bir şekilde paylaşılmıştır herhangi bir diğer platformlarda paylaşılması halinde GitHub'un tarafıma sağlamış olduğu MIT Lisansı ile paylaşılan platformdan kaldırılabilir ve eklentinin içeriği sayesinde eklenti kullanıma kilitlenebilir, lütfen herhangi bir geliştirme sonrası paylaşım için izin alınız.

Eklentiye geçecek olursak,

Herhangi bir ekstraya ihtiyaç duymadan sunucunuzun içersinden oyunun içersinde yüklü olan objeleri yaratıp konumlandırmanıza yarıyor.

Eklentinin içeriğinde şuanlık 50.000'e yakın obje hazır bir şekilde geliyor bu objelerin tamamını görebilmek için oyununuzun son sürüm olması gerekmektedir aksi takirde bazı objelerin yüklenmeme sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Daha fazla uzatmak istemiyorum ve sizi bir video bir fotoğraf ve indirme bağlantısıyla yanlız bırakmak istiyorum, iyi oyunlar!

EKSTRA:

[ALINTI] Video;

Fotoğraf;

İndirme Linki:

Destek ve Paket İşlemleriniz İçin Discord Adresim:

Bu adresten bana ve teknik destek ekibime ulaşabilirsiniz.

- Eklentiye sürekli olarak en güncel haline erişmenizi istediğimden dolayı GitHub linki paylaşılmıştır.

Önemli olan, hayatlarımızda yarattığımız değer, mutlu ettiğimiz insanlar ve insan olarak ne kadar geliştiğimizdir. -Daisaku Ikeda

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar