Paylaşım - Fivem Hataları Fixlenmiş Motel Scripti (Paylaşım)

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
79
Selam gençler size önceki forumumda gösterdiğim ı. Artık vakti geldi motelin bütün buglarını fixledim ve sizlerle paylaşıyorum sizlerden ücret talep etmiyorum sadece discord sunucuma girmenizi rica ediyorum.

Discord sunucumda girerek paylaştığım scriptleri görebilirsiniz ve istediğiniz script olursa bana ulaşabilirsiniz

------ KURULUM ------

- İlk olarak size verdiğim linkten dosyayı indirmeniz gerekiyor.

- Sonrasında indirdiğiniz klasörde bulunan esx_batu_motel klasörünü sunucunuzun içine atın

- esx_batu_motel klasöründeki sql i heidi sql aracılığıyla veritabanınıza okutun bundan sonra startı verin

- Bundan sonra indirdiğimiz klasörün içindeki instance klasörünü sunucunuza atın (sunucunuzda varsa onu silip bunu koyun benim attığım en güncel versiyonu)

daha sonra server.cfg den start verin

KURULUM BU KADAR SUNUCUYA GİRİP OYUNA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------INVENTORY ENTEGRESİ İÇİN VİDEO
İSTEDİĞİNİZ TAKTİRDE BURAYA DA ATABİLİRİM İYİ FORUMLAR---------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------
---------

Bazen neşeniz gülümsemenizin kaynağıdır, ama bazen gülümsemeniz neşenizin kaynağı olabilir. -Thich Nhat Hanh

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar