Paylaşım - [Düzenleme] MI-Phone

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
78
Yakın zamanda forum üzerinde paylaşılan, telefonu çalışır hale getireyim dedim. Test ettiğim kadar çalıştığını söyleyebilirim.

Notları okumadan geçmeyin.

Not: Yarış uygulamasının skor tablosu kısmı sorunlu olabilir. O tarafa tam anlamıyla bakmadım, yarış oluşturma ve pist oluşturma olayları çalışıyordu. Ona da yakında bakarım.

Not: Bazı yerlerde Türkçelendirme tam olmayabilir. Onları gördüğünüz zaman ayarlarsınız.

Not: Telefon V1-Final sürümü üzerinde çalışır halde. Eski sürümlerde tam anlamıyla çalıştığına emin değilim. Denemeniz gerekli.

Not: Localhost üzerinden çalıştığım için, çağrı ve sms olaylarını denemedim. Büyük ihtimal çalışıyordur, onları sizin denemeniz gerekli.

Not: Veritabanınıza "phone" itemini eklemeyi unutmayın. Halihazırda varsa birşey yapmanıza gerek yok.

Mail olayını scriptlerinizle entegre etmek için aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz;

Kod:

Kod:
TriggerServerEvent("MI-Phone:server:sendNewMail", { sender = "Gönderen",  subject = "Konu",  message = "Mesaj"})

Video:

İndir:

Virüstotal:

Bilgelik bilginin doğru kullanımıdır. -Charles H. Spurgeon

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar