Paylaşım - DİSC-İNVENTORYHUD WEİGHT SİSTEMLİ

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
jezzy'nin envanterini kullanabilirsiniz bug durumu olcağını sanmıyorum

BEN EN UFAK YARDIM BİLE YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM ÇALIŞMIYORSA KULLANMAYIN. Hala bugları olabilir emin değilim.

Ayrıca eklemeyi unutmuşum verdiği yöntem için @jezzy

para ekleme yöntemini gösterdiği için
@ferittemel37 teşekkür ederim

Selamlar bu envanterin kurulumunu daha açıklayıcı olması için video olarak çektim . Unutmayın ki bu envantere geçtiğinizde ciddi değişiklik yapmanız gereken scriptler olabilir bunları kendiniz fixlemelisiniz.

Bazı Görseller

460-bcd062c61d6ff3fdd40b994ae6842f58.jpg

461-c0ddf9c88f3aa0bd540de9335f53ee63.jpg

462-cc7f254241c85387802b136cd63018a4.jpg

[/b]

0.00-1.59 bu aralıkta envanteri önceden kuranların itemlerini nasıl yedekleyip kuracağını anlattım videodaki kurulacak items tablosu için

2.00-6.34 bu aralıkta es_extended sürümü ve değişimlerin yapılışı.

6.35-7.35
bu aralıkta anlatmak istediğim şeyi yine anlatamıyorum :/

7.36-8.24 dosyaları startlama ve sql okutma

8.25 den
sonrada item eklemeyi gösteriyorum

değişiklik yapılmış ES_EXTENDED GİTHUB LİNKİ =

ES_EXTENDED üzerinde değişiklik yaptığım yerlerin GİTHUB LİNKİ =

EXTENDEDMODE üzerinde değişiklik yaptığım yerlerin GİTHUB LİNKİ =

Kurulum

İlk olarak github üzerinde yaptığım es_extended değişikliklerini yapın sonra databese üzerinden items tablosunu silin envanterin içindeki disc-inv.sql dosyasını databasenize okutun sırasıyla dosyaların startını verin

ÖNEMLİ

eğer extendedmode kullancaksanız aşağıda extendedmode için ayrı olarak bir link var ordan indirmeniz gerekiyor ayrıca github üzerinde yaptığım değişiklikleri uygulamanız lazım
ayrtıca önceden ayarladığınız itemler için max yazılan yer limit olarak kalmalı.

disc-base

disc-ammo

disc-invnetoryhud

Envanter EXTENDEMODE İÇİN linki:

Envanter Virustotal:

Envanter EXTENDEMODE Virustotal:

Kendinize saygı duyun, sabırlı ve merhametli olun. Bunlarla, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. -Jack Kornfield

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar