Paylaşım - BlipsBuilder scripti.

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Not: Bu scripti ben yazmadım. Yazan kişinin ismi zatan guthubda geçiyor. Bu forumdada anladiğım kadarıyla hiç paylaşılmamış LÜTFEN LİNÇLEMEYİN işe yarayacağınızj düşündüğüm için atıyorum artik haritada kordinat arama derdini salarsınız bi dua da edersiniz .

Bu vermiş olduğum script kurmasi koaydır sadece githubdan zip halinde indirip cıkartın normal script eklermiş gibi resources dosyasina [buildsbuilder] diye dosya acin icine indirdiğiniz dosyaları gönderin. Gönderdikten sonra server.cfg dosyasina ensure yada start diye satir acin yaninada koydugunuz buildsbuilder ismini yazin ve kaydedin. Bu kadar eminim herkes script eklemeyi biliyordurda cok karsima cikan "abicim, kardeşim ya okadar tum dedigin adimlari yaptik hayla olmuyor yaa" diyen kişilere nispeten anlattim acikcasi.

3.aşama hersey tamam sorunsuz problemsiz halletdiysen oyuna girip cheate ya da f8 veyahut cmd ye /blipsbuilder yaziniz karşınıza şöyle bir yer cikacak

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Bunu gördüysen için rahat olsun, add a blipse basiyoruz (editi ve removeyi anlatmiyacagim daha dogrusu gerek yok orayida siz kurcalarsiniz bakarsiniz eklemeyi ogrenin gerisi kolay) adda bastiktan sonra karşiniza boyle bir ekra göruntüsü cikacak

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

-- Label dediği blipsin ismi

--Blip ıd haritada hangi blipin gösterilmesini istiyorsan onu seciyirsun merak etme ekranda blip resimlerink gösteriyor.

--Blip coloru anlatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

--Blip posisyonda olay şöyle isliyor mesela bir market var markete blip ekleyeceksin o marketin oldugu yere gidiyorsun oyle yapiyorsun bu islemi yani haritada olmasini istedigin yer nereyese karakterini oraya göturup blip pozisyonu enterleyip geçiceksin.

--blip size dede önerilen deger 1.0 ve ustudur monitoru cok buyuk olan varsa 1.0 altinda işkence cekebilir .

inşalla yorumlarin altinda bi tatsizlikla karşilaşmam

Bu arada benim pek yazilim bilgim yok ben size dosyanin tam halini attim bilenlerle yardimlasirsiniz yahut anladigim konu olursa ben yardim ederim.

Başkalarının içinde gördüklerimiz, kendi içimizdekiler kadardır. -William Hazlitt

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar