Paylaşım - almez-phoneV2 [ESX&QBUS] META ITEM

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Merhaba dostlarım, bugün benim için yeni bir gün. Yaklaşık 2 yıldır devam ettiğim fivem sektörüne devam etmeme kararı aldım, artık script geliştirmeyeceğim.

Geçen aylarda leaklenip şifreli halde paylaşılan telefonumu paylaşmak istedim, Qbus'ta main.lua bana ait değildir sadece başka bir telefonun üzerinde kendi telefonumu giydirip fonksiyonlarını kendime göre düzenledim, ESX sürümü kadar stabil çalışmıyor olabilir. (ESX sürümü de elimdeki son hali mi değil mi emin değilim.) Herhangi bir şekilde destek vermeyeceğim, bu telefonu kendi geliştireceğiniz telefonlara referans olsun diye paylaşıyorum. Üzerinde gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra isteyen satışını yapabilir, lütfen benim telefonumun UI'sini ve back-endini kendiniz düzenlemeden satışını yapmayın, sorunsuz bir hale getirip paylaşan olursa da çok mutlu olurum. Kendinize iyi bakın, sözlü tartışmaya bile girmenize değmeyecek bir oyun için birbirinizi kırmayın.

Not: /telal ile telefonu alıp itemi kullanarak açabilirsiniz.

Discord: almez#9087

Preview:

Download: -

Sorunlarınızın sizi geri itmesine değil; hayallerinizin sizi ileri götürmesine izin verin. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar