[Paylaşım]Adalet Bakanlığı (Avukatlık & Adalet Bakanı ) Mesleği ve Haritası

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
79
Merhaba bugün sizlere kendi sunucumdaki oyuncularımın isteği üzerine avukatlık ve adalet bakanlığı mesleği yapmak isteyen arkadaşlar ve polis merkezine gittikten sonra avukatların ve hakimlerin duruşma salonunda kime ne kadar ceza verileceğine dair bir rol döndürmek amacıyla editlemiş olduğum bu scripti size yararlı olması amacıyla paylaşıyorum illa ki işine yarayan 3 5 kişi çıkar.Özelliklerine geçtiğimizde ise içinde o kadar fazla bişey yok fakat siz bunları ekleyebilirsiniz ben F6 meslek menüsünü kapattım dilerseniz client/main.lua dosyasından açabilirsiniz.

Mekan olarak Polis Karakoluna yakın bir mekan seçip dosyanın içine attım Github'taki kurulum adımlarını takip ettiğiniz taktirde sorunsuz bir kurulum ve kullanım sağlayacaksınızdır.

Gereksinimler

Avukat kıyafetlerini avukat kıyafeti olacak şekilde ayarladım dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

628-6dbdac3d52f05f392c2a4c04ae426ffc.jpg

Mekan bu şekildedir.

İndirme Linki:

Bir sorun yaşadığınızda konu altına mesaj attığınız taktirde elimden geldiğince hızlı bir şekilde cevaplayacağım.

Senin görevin aşkı aramak değil; ancak onunla aranda kurduğun engelleri aramak ve bulmaktır. -Rumi

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar