Paket - [ÜCRETSİZ] Southside Academy Episode 2 Sunucu Paketi

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Sunucum Southside Academy'i kapatmam ardından paketi makul bir fiyata satıyordum fakat paketin az da olsa yayıldığını gördüm ve bu bana rahatsızlık verdi.

Sonuç olarak paylaşma kararı aldım. Buyrun istediğiniz gibi kullanın, düzenleyin, sunucunuzu açın fakat bedava paylaştığım bu paketi gidip satmayın!

Paketi Southside Academy'de oynayanlar az çok biliyordur fakat yinede ufak bir preview koyacağım.

Paketi yayan arkadaşlara şunu söylüyorum muhtemelen açtığınız sunucu SSA gibi TR1'e yükselecek falan sanıyorsunuz fakat şunu belirteyip SSA paketinden değil kurallarından, yönetim biçiminden ve özgün konseptinden dolayı tuttu ve emeklerimizin karşılığını bize verdi. Her neyse başımın gözümün sadakası olsun hadi güle güle agalar.

İndirme Bağlantısı -

Ön İzleme -

Son olarak PvP sunucunuzu açın ve kısa sürede olsa sefanızı sürün Southside Academy 3.0 soon

Yeni bir şeyler denemekten sakınacağınız kadar başarısızlıktan korkmayın. Hayatın en üzücü özeti üç tanımdan oluşur: yapabilirdim, yapsam iyi olurdu, yapmalıydım. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar