Paket - [ÜCRETSİZ] Durability+ Seri Numaralı DISC INVENTORY

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Evet zamanında XZAR abimin başkasından ücretli envanteri beleş alıp bana, ben ve arkadaşım yazdı diye yedirmeye çalıştığı ve zamanında forumda paylaşmış olduğum envanter, envanter sahipleri ile konuşmamız sonucuda kaldırılmıştı tekrar envanter sahipleriyle konuştuktan sonra envanteri paylaşıyorum arayanlar olabilir envanterde bir kaç sıkıntı var durability bittikten sonrada 1 kaç mermi sıktıktan sonra silahı kullanamıyorsunuz bildiğim sadece o sorun ayrıca disc envantere durability olunca envanterde delay oluyor bunu birkaç developere sorduğumda disc envanterde durability önermediklerini söylediler.

Paket hakkında alınan hatalara destek vermiyorum, Şuan paylaştığım temelde hiçbir hata almıyorum. yardım etmek isteyenler altta hataları halledebilirler. İyi kullanımlar. içinde m3_motel ve disc kuruludur ayrıca silah eklentilerinide kurmuştum. Ayrıca envanterde "bag" özelliği bulunmakta kendinize bag itemi vererek çanta kullanabilirsiniz

SQL klasör içerisinde mevcut.

İyi bAyRamLAr

3776-c3774ddd29e7db564851e58d353f362e.jpg

Kendinize saygı duyun, sabırlı ve merhametli olun. Bunlarla, her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. -Jack Kornfield

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar