Paket - QBUS To ESX Paket (ÜCRETSİZ)

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
83
Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım bir paket vardı 413 Roleplay sunucusunu bilenler bilir bu sunucunun kurucularından biriyim ve developeriyim kendi sunucu paketimi sizler ile paylaşacağım içerisinde metalı banka metalı araç anahtarı kendi yazdığım özel bir uyuşturucu sistemi sıkıntısız envanter sıkıntısız marketler sıkıntısız motel odaları vardır piyasa 1500 liraya satanları gördüm belki daha yüksek fiyatlara satanlar vardır bilmiyorum ama ben artık fivem camiasını bırakıyorum eleştirenler oldu sırf kötülemek için kötüleyenler oldu ama çok güzel dostlar çok güzel arkadaşlıklar kurdum developer olmak isteyen arkadaşlara tavsiyem ise hiç anlamıyorsanız bile kendiniz yazmaya çalışın editleyin yahut bakarak yazmaya çalışın emin olun zor değil sizlere veda etmek üzücü fakat her güzel şeyin bir sonu vardır bu arada unutmadan söylemek istiyorum paket içinde arayaıp bulamayacağınız scriptler ve kıyafet paketi vardır belki çok çok az buglar vardır ama bir elin parmağını geçmez 128 kişiye kadar sıkıntısız oynatabilirsiniz denemesi yapılmıştır umarım işinize yarar hepinizi çok seviyorum

DC ADRESİM : NYX_?ThunderBolt?#2939 (DESTEK VEREBİLİRİM O YÜZDEN PAYLAŞIYORUM.)

THUNDERBOLT GURURLA SUNAR

NOT : Çıkarcı insanlara prim vermeyin

Açık zihinler açık kapılara sebep olur. -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar