Paket - Gafi Moleplay Sunucu Paket (QB - Gafi Framework) %50

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Öncelikle bu postun başta h3x, dachosenone, hachirita gibi yayıncılar ile alakası olmadığı gibi. 3 kuruş kazanmadan veya kazanmak istemeyip kendini geliştirmeye çalışıp veya kendini kanıtlamak için yaratıcı bir şekilde bir şeyler üretmeye çalışan hiç bir gafi developerı ile alakası yoktur. Hiçbiriniz ile de sorunum yok boşuna tribe girmeyin. Lifad adlı arkadaşın kural adı altında 3-4 aydır rol yapmayı özleyen 10 larca insana durumunuzu silin moruk demekten başka bir şey bilmediği için keyfi olarak paylaşıyorum. Biraz daha uzatırlarsa bu yayıncı triplerine devam edip insanların hayatlarını görmezden gelip boş yaparlarsa geri kalan %50 de paylaşılabilir (exclusive streamler ve diğer beğenilen scriptleri ) Yurtdışında yaşayan türk arkadaşlar veya yabancı sunucularda rol yapan arkadaşlar bilir insanların discord durumuna oynadığı sunucuya karışılmaz başka sunucu oynuyor yazılarına bile bir şey denmez bizde kafi için böyle düşündük ama yanlış düşünmüşüz (Düşmanlık besleseydim YBN LS sunucusuna yaptığımın aynısı yapardım dediğim gibi öylesine bir paylaşım bu çok büyük bir paylaşım değil.)

Arkadaşlar gecikme için kusura bakmayın ancak 4-5 saat ayırabildim paylaşıma hazır hale getirene kadar dün paylaşacaktım ama tonla işim var sırf sözümüzde durmak için şimdi yarım yamalak paylaşıyorum.(Discord sunucumuz veya özel mesajlar aracılığı ile bu konuda destek almaya veya soru sormaya çalışmayın engel veya ban yersiniz. Amacım reklam değil lütfen gelmeyin discorda link minkte koymucam Videolu görüşme scripti hariç Türkiye için bir ürünümüz olmadığını çoğu kişi biliyor. Bu konu altında kışkırtıcı veya hakarete varan mesajlar olmadığı sürece Fivemturk üzerinden zamanım olduğu sürece güncelleme atmayı ve destek olmayı düşünüyorum.)

Paketin içine patreon üzerinde satış yapan 2-3 türk arkadaşın streamleri eklenmemiştir kaliteli iş yapıyorlar iki üç ölücünün o custom pedleri, mapleri ve kıyafet streamlerini alıp satmasını istemiyorum. Script olarak içinde 150 ye yakın script var benim gördüğüm kaliteli 20-30 adet bir şeyler öğrenebileceğiniz veya kullanabileceğiniz script var. Ondan ziyade son yaptıkları banking içinde değildir elime geçmedi. Lakin çok büyük deal değil 2 günlük iş daha kaliteli bankingler var (Bu paket 3 hafta öncesine ait paketleridir en son bunu mu kullanacaklar veya sadece test paketleri miydi emin değilim ama kodlardan gördüğüm kadarıyla güzel düzenlemeler var kullanmayacaklar ise translate bile etmemeleri lazımdı 20-30 script çevrilmiş büyük ihtimal temel test paketleri bazı yerlerde jezzy yazıları da gördüm panthera paketinden de bazı kodlar alınmış galiba çokta umrum da değil yabancı sunucular ile uğraşıyorum TR malum sunucuları kendini hala iyi iş yapıyorum sansın 5-10 çeken yabancı sunucular scriptsel olarak tüm TR malum yayıncı sunucularına bin çeker). QB ye alışkın olan arkadaşlar kodlara falan bakıp ne olduğunu veya nerelerden alındığını az çok anlamıştır Nopixel benzeri olacaz diye QB paket yapmakta gzlmş.

Kişisel Görüşüm: Paketleri daha yeni 1-2 ay içinde toparlanır ve değerli olmaya başlar bu paylaştığımız temel olarak işinizi görecek ve dediğim gibi içinde 20-30 adet kaliteli soygun ve client side script var şahsen hoşuma gitti QB ile uğraşan arkadaşlar çeşitli kodları alıp kullanabilirsiniz.İçinde ESX to QB (Gafi Framework) ve Standalone mergelenmiş güzel scriptlerde var. Onun haricinde daha oturmuş bir QB paket istiyorsanız diğer paylaşımları inceleyin bu baya test sunucusu xD . (Lunny'nin paylaştığı Panthera Qbus güzel onunla bunu birleştirebilirsiniz)

NOT: Paket at çalıştır değildir eksikleri vs var her yerde leak olan mapleri ve araçları çıkarttım dosya boyutu büyümesin diye isteyen koyar veya çıkartır zamanım çok olmadığı için tamamlamadım müsait olursam devamını getiririm. Kod okumayı bilmeyenler, database ayarlamayı bilmeyenler veya server.cfg ayarlamayı bilmeyenler boşuna indirmesin.

edit: Ğ

Credit: ÆXE <3

Nasıl hatırladığımız, ne hatırladığımız ve neden hatırladığımız bireyselliğimizin en kişisel haritasını oluşturur. -Christina Baldwin

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar