Paket - Dolandırıcı ROLAND ın 1500liralık QBtoESX paketi (free veriyorum)

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
iyi günler piyasanın gündemine ROLAND dolandırıcılık haberi oturmuştu biliyorsunuzki bizi dahil dolandırdı arkadaş fakat uploadını aldık paketin silmeden normalde bu fiyattan satadabilirdim ama bu arkadaşa bu piyasada satış yaptırmayacağım herkes kullansın jestim olsun paket herkese qbtoesx pakettir not geçeyim hemen bu arkadaş paket lisanslamayı beceremediğinden bir kaç çöp scripti lisanslamış içinden beğendiğiniz scriptleri almanızı öneririm bu paketin üstünden gitmeyin bomba özellikler scriptler var discorddan dm atın tanıtım sunucusunu atarım paket tanıtımına bakabilirsiniz buradan paylaşması yasak FLEXY#0150

PAKET LİNKİ

paketin satışını yapmanız etik olmaz free veriliyor neticede

örnek olarak bu iki scriptte var ama [email protected] gibi ortada anlaşılır dediğim gibi çöp scriptleri lisanslamış , olmadı silersiniz sorunsuzunu bulup eklersiniz

Sana bağlı şeyleri kontrol etmekle uğraşabilecekken, kontrol edemediğin şeylerle ilgili endişelenmek niye? -Anonim

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar