Paket - 500TLYE "INFINITY" ADI ALTINDA SATILAN M3 PAKET

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Öncelikle hepinize merhabalar. Paket hiçbir şekilde bana ait değil ve kişinin forumda satış konusu mevcut değil. Bir discord sunucusunda paketi satışa çıkarttığını gördük. Paketin tanıtımında daha türkçeyi düzgün kullanamayan bu arkadaşımız adeta paketi değil ymapleri tanıtıyor. Daha cümle kuramayan bu sözde developer arkadaşımızın paketini nereden bulduğum önemli değil. Biz 200-250 tlye kendi uğraşlarımızla kendi scriptlerimizle paket yapıp satmaya çalışırken bu arkadaşın forumdan/leak sunucularından vs script toplayarak paket yapıp bu paketi 500tlye satması bizi çok güldürdü. Paketin sahibi Murp#9999 sorularınızı artık ona sorarsınız. Arkadaşa tavsiyem önce cümle kurmayı ve Türkçemizi düzgün kullanmayı öğrenmesi. Config editleyip developer olunmuyor. Birde aklıma takılan şey, arkadaşım oyunun silahını neden paket tanıtımında paylaşırsın? Paket satıyorsun bari biraz uğraş. Arkadaşın paylaştığı görselleri aşağıda veriyorum. VirusTotal ekleyemiyorum şuanda internetimde ufak sorunlar var fakat en kısa zamanda ekleyeceğim. İyi forumlar dilerim efendim. Bu arkadaşlara para kaptırmamaya dikkat edin.

Paketten birkaç görüntü (arkadaş sadece ymap paylaşıyor )

3190-a9cd3f8e091e8d37638260f2e0743ca9.jpg

3191-0c41fc8324f4a70befd231881244ce71.jpg

3192-91a0a08bb714f70c42d30bcc1780148b.jpg

3193-9eaa1d10e4c7a65dc753eb4d9ae0b7c8.jpg

Paketi deneme fırsatı bulamadım,daha indirmedim fakat forumda satış konusu açmadan paylaşayım dedim.

Paketi indirmek için tıklayabilirsiniz.

//

Durum güncellemesi;

Arkadaş dosya linkini kaldırdı fakat ben zaten indirmiştim. Uploadını alıyorum yakında linki güncelleyeceğim. Arkadaşın ilk ilan verdiği yerde hakkında şikayet açtım yönetim ekibiyle iletişime geçtim oradan da uzaklaştırma yedi. Bize buradan ve discorddan yalan söylediğimi başka paketi verdiğimi söyledi. Fakat paketin adı TahaV2 arkadaşlar. Ayrıca uzaklaştırma aldıktan sonra bu zihniyet ismini Paladay yapmış. Komik yani ne diyelim. Linkini en kısa sürede yenileyeceğim. Gelişmeleri discord sunucumuzdan ve buradan paylaşacağız.

Sevdiğiniz şeyin sizi kendine çeken gücüne sessizce kendinizi bırakın. -Rumi

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar