Lualarınızı şifreleyin emek hırsızlarından sakının hemde ücretsiz online !

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
83
515-074356e8efb9bebbeb6aa8b06891c143.jpg

Gençler selamlar , yukarıdaki ekranı görüyorsunuz bir şifre belirliyorsunuz, Main lua dosyanızı seçiyorsunuz. Mesela can alıcı ayarların yapıldığı o olamadan çalışmayacak bir lua dosyasını ayarlardaki seçeneklerden 1 tanesi seçip şifrele diyorsunuz. Size şifrelenmiş bir halde yeni dosyanızı veriyor. Dosya boyutu artabilir. Çok normal şifrelerken stringleri çoğaltıyor.

Not yazdığınız şifre kayıt edilmiyor. Bu yüzden şifrelediğiniz dosyaların sorumluluğunu kabul etmiyorum. Birde lua dosyanız sizin bilgisayarınızın gücüyle şifreleniyor yani herhangi bir sunucuya kayıt yapılmıyor.

En büyük not : Baya bir deneysel ne yazik ki fivemle alakam yok kendi denemelerimde başarıyla çalıştı. Beraber üstüne koyup geliştirebiliriz. Alt yapısı bana ait değil gençler başka bir opensource kullandım. Belki emek hırsızlığının önüne geçer ve paket satışı yapan arkadaşlarımız bir nebze rahatlar diye paylaşıyorum.

Link:

Semih abinizden sevgiler.

Sevgiler.

Olabileceğiniz şeyi olmak için asla çok geç değildir. -George Eliot

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar