HAZIR STRESS SİSTEMLİ NOPİXEL HUD!

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Selamlar arkadaşlar. Geçenlerde paylaştığım nopixel hudda bazı eksikler yaşanıyordu. Bu eksiklerden biri nopixel hudun MF-STRESSSYSTEM kullanmasıydı. Bu script olmadan stress çalışmıyordu, bunun için bir script daha yapıp farklı bir sisteme gittim. Elimde hazır böyle bir script sistemi vardı, ismi sadece stress olduğu için asıl kimin yaptığını bulamadım, editledikten sonra da ismini değiştirdim. Nopixel hudunu da CSS yardımı ile biraz daha keskin ve düzgün yaptım.

Kurulum: Verdiğim dosyaları resources klasörüne atıp server.cfgden startlarını vermeniz gerekiyor.

Scriptlerin TAM olarak çalışması için gerekli olan scriptler:

-Status-hud

-Peilate-stress

- Mythic Notify ( Sistemleri mythic notify'a bağladım)

-- LİNK ŞEKLİNDE

Hud 1024x768 ve 1280x1024 çözünürlüğe göre tasarlanmıştır. Bunlardan farklı bir çözünürlüğe ayarlamak istiyor iseniz iki scriptinde css'ini birazcık kurcalamanız gerekecek.

SON EDİT: Arkadaşlar artık referans vererek kullandıracağım için bir discord açtım, bol bol bedava css ve benzeri script paylaşacağım. Bunun tekrar linkini alabilmek için discordumda tekrar vereceğim bedavaya. Lazım olan bir script vs gibi durumlarda yine bana bu discorddan ulaşabilirsiniz.

Bir şeyin yapılamayacağını söyleyenler, yapan diğerlerini engellememelidir. -Çin Atasözü

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar