HAVEFUN ROLEPLAY AÇILIŞ 06.01.2023 - DİSCORD.GG/6rHj62rdhu

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Herkese merhabalar arkadaşlar, sizlere yeni açtığımız roleplay sunucumuzdan bahsetmek istiyorum.

Öncelikle HaveFun Roleplay, Fun RP veya Hard RP değildir. Sunucumuzun mantalitesi insanları bir kalıp içine sokmadan nasıl rol yapmak istiyorlarsa kurallar dahilinde istedikleri rolü yapmalarıdır.

Sunucumuzda aile, mafya veya benzeri gruplaşmalar bulunmamakta ve bulunmayacaktır da, eğer bir ekip olarak geldiyseniz -kişi sınırını geçmeyecek şekilde- grubunuzun adını koyup haritada bir yere burası benim bölgem diyebilirsiniz; ancak şunu unutmayın yetkili ekip tarafınca ekiplere karşı yükseltilecek bir tolerans göremezsiniz ve claimlediğiniz bölgeyi sizden güçlü bir grup elinizden alabilir. Bu grove street ve forum drive gibi yerler için de geçerli, hiçbir sokak ömürlük değildir.

Mantık çerçevesi içinde, rol içerisinde bir içerik üretmek istediğiniz zaman admin kadrosundan her zaman tam destek alacaksınız bu yüzden "şu rolü yapabilir miyim, yapsam nasıl olur" diye düşünmeyin. Yapın.

DİSCORD : DİSCORD.GG/6rHj62rdhu

ff

favicon.ico

ff

favicon.ico

ff

favicon.ico

Adım atmadan önce çok fazla düşünen insan hayatını tek ayak üzerinde geçirir. -Çin Atasözü

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar