Fivem Sununcu Paketleri (Qbcore) 6 Adet 2023 Güncel

Wipsjack

Yönetici
Yönetici
Tepki
1

Fivem Sunucu Paketleri: Oyunculara Özel Dünya Kurma Zamanı

Fivem sunucu paketleri, oyun dünyasında kendi kurallarınızı koymanıza ve oyuncularınıza özel bir deneyim sunmanıza yardımcı olan güçlü araçlardır. Fivem sunucularının popülerliği her geçen gün artıyor ve bu makalede Fivem sunucu paketlerinin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve neden önemli olduklarını keşfedeceksiniz.

Fivem Sunucu Paketleri Nedir?

Fivem sunucu paketleri, Fivem oyun platformunda kendi sunucunuzu oluşturmanıza olanak tanır. Bu paketler, sunucunuzun nasıl çalışacağını, hangi modların yüklü olacağını ve hangi kuralların geçerli olacağını belirlemenize olanak sağlar. Bu, oyuncularınıza özel bir oyun deneyimi sunmanızı sağlar.

Fivem sunucu paketleri, oyun dünyasında daha fazla yaratıcılık ve özgürlük sunan güçlü araçlardır. Sunucu sahipleri, kendi kurallarını belirleyebilir ve oyuncularına özel bir deneyim sunabilirler. Oyuncular ise istedikleri türdeki sunucularda oynama fırsatına sahiptir. Fivem sunucu paketleri, oyunun geleceğini şekillendirmek ve topluluğu büyütmek için önemli bir araçtır. Artık kendi Fivem sunucunuzu oluşturmak ve oyuncularınıza özel bir dünya sunmak için hazırsınız. Unutmayın, sadece sınırsız yaratıcılığınız sizi bekliyor.

İşte size birbirinden muhteşem 6 adet Fivem Sunucu Paketi

1. Avance & Solid 2024 QBCore Fivem Sunucu Paketi

Selam, . Sizlere 3.5 saatte yaptığımız paketi sunuyoruz. Paketi yapma sebebimiz yaklaşık 8 aydır herhangi bir şekilde 'emek' verilmiş bir paket (bizde çok uğraşmadık) aynı zamanda güncel tasarımları bulunan bir paket bulamadık. İçerisinde leak, çalıntı, paylaşım discordları vb. yerlerden alınmış 1 tane bile script bulunmamaktadır. QBCore'un bazı gereksiz scriptleri çıkartılmıştır. Paketin bazı yerleri İngilizce kaldı ona rağmen büyük bir kısmı Türkçe. Helal edin ;). Ufaktan Tanıtıma geçeyim.

- Hoş ve güncel gözükmesi için ps-inventory kullandık. Siz istediğiniz envanteri kullanabilirsiniz.

- Basic bir css kullandık istediğiniz multicharacteri kullanabilirsiniz.

- Alışılmışın dışında bir tasarım tercih ettik.

- SQL ve Config üzerinden kolay bir şekilde kendinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Dispatch
- Güncel ve hoş görünümlü olduğu için ps-dispatch tercih ettik.
- 'O' Tuşuna basarak oyun içi ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Notify

Bunu da Alperen kardeşimden aldım.

İllegal Sistem;

Ekstra Meth:

Legal Sistem ;

İnek:
Dönüştürücü:
Elma:

Paket boyutu fazla olmaması için stream eklemedik kafanıza göre eklersiniz. Paket sıfırdan test edilmedi ufak tefek buglar olabilir bunları çözmek için ve soru sormak için sunucularımıza gelebilirsiniz. Temelin amacı kendinizi geliştirmeniz. Paket içerisinden script alabilirsiniz, geliştirip satabilirsiniz. Merak etmeyin sizden credit istemiyoruz :).

İndirme Bağlantıları (sıkıntı olursa link istemeniz yeterli yenileriz)
(yanlış sürüm upload edilmiş şuanda fix) SQL İçerisinde | VT (mb sınırı)

1. KRALXLQB1453 Optimize QbCore Haso v1 Edit Fivem Sunucu Paketi

KRAXLQB PAKETİNİ PAYLAŞICAM PAKET HAVEFUN EDİTTİR ÜSTÜNE YAPILMIŞTIR HATALARI BUGLARI VB. BELLİDİR BAYA Bİ DEĞİŞTİRDİM ÇOK SORUN VARDI BAMBAŞKA BİR PAKET OLDU

BU PAKET HAVEFUN EDİTTİR HASONUN YAYILAN ONDAN BİRAZ BUGLU BUGLAR BELLİ YAYILMAYAN HASO PAKETTE MEVCUT ONU EDİTLER GÜNCELLER YİNE YAYARIM +REP BEKLERİM
NE FARKI VAR DİYENLER A DAN Z YE COGU SEY HUD DEĞİŞMESİ NPC KAPATILMASI SİLAH DAMAGE ARAÇ HIZ COGU BUGLU SC FİXLEMEK VVB VB VB

SQL PAKETİN İÇİNDE
BAŞLICA PAKETİN HATALARI

TGİ DEPO BUGLU
PD KAPILAR TEK 1 TARAFI ACIYOR
notify hudun altinda kaliyor
pd depo yok cephane var isteğe baglı eklenebilir
araba bozulmasi mevcut
arabada sekme fazla

| PAKET TANITIM |​

TARGET RENGİ MAVİ OLAN

İNVENTORY​

türkçe hali

PHONE

DİREK NP PHONE AMA KISA BİR PREVİE
EN ALTTA EKLİ DOSYALARDA VAR!

-Nos Sistemi
streamable.com

Watch "Haso Nos 1" on Streamable.
streamable.com
streamable.com
-Ev Sistemi

streamable.com

Watch "Haso Ev Sistemi" on Streamable.
streamable.com
streamable.com
Banka Sistemi
Tamamen metalı kartınız vardır. Şifreyi bilen kişiler kartınızdan para çekebilir.
streamable.com

Watch "CrashV Banka Sistemi" on Streamable.
streamable.com
streamable.com
-Soygun Sistemleri
Sunucu içerisinde şuanlık 6 aşama toplamda 9 adet büyük küçük soygun vardır. Hepsi tamamen birbirleriyle entegredir

-Pakette bilinen tüm envanter taraflı dupelar fixlendi ve log eklendi.

-GPS sistemi bilinenlerden farklı bir hale getirildi.

streamable.com

Watch "GPS" on Streamable.
streamable.com
streamable.com
-Skillbar tamamen nopixel inspired şeklinde yapıldı.

streamable.com

Watch "Haso Skillbar" on Streamable.
streamable.com
streamable.com
-Garaj sistemi (Tamamen target uyumlu)
Eski paylaştığım pakette olan birkaç sorun fixlendi ve sıkıntısız çalışıyor. Garajı ortalamazsanız ve bu sebeple eski garaj clientinizde kaldıysa aracınızı oraya koymayacaktır. Çekilmişler vb.'de tamamen targetla beraber çalışmaktadır.
streamable.com

Watch "Haso Garaj Sistemi" on Streamable.
streamable.com
streamable.com

3. NoPixel Temalı Temel Fivem Sunucu Paketi

Herkese selam arkadaşlar,
Bugün sizlerle yapımı yaklaşık 1 gün bile sürmeyen bir temel paketi sizlere sunmak istedik.
Bu paket, NoPixel temalı bir paket yapmak isteyenler için bir öncelik sağlayabilir diyebiliriz.
Pakete NoPixel'in tüm assetslerini kurduk (Kıyafet Paketi, Araç Paket, Bazı Mapler, Silah Paketi)
Pakette daha piyasaya düşmemiş bir iki tane scriptte attık.
Silah paketi demişken qb-weapons dosyasını tamamen fixledik.
Zamanında yazdığımız qb-core/shared/vehicles dosyasını da ekledik
Yani bu ne demek derseniz add-on araçlarıda dataya verebilirsiniz demek.
Bazı arkadaşlar atlar bunlar zaten var vs. vs. biliyoruz. Toplu bir paket haline getirip fixledik. En son bakıldığında CMD hata vermiyordu.
Türkçeleştirmeye fazla uğraşmadık yapabildiğimiz kadar yaptık helal edin.
Umarız şu leş FiveM piyasası biraz değişir.
Teşşekür ederiz.

Polis Sistemleri
Kullan At Polis Garajı Ekledik
HUD Entergreli Pursuit Mode
F3 Menü Düzenledik
gps kullandık helal et
Radar vs. var videodan bakabilirsiniz.

Admin Menu
Admin menüde bir oynama yapmadık paylaştığımız Mercy Adminin Son Versiyonur.

Kıyafet Mağazası
Kıyafet mağazasını türkçeleştirdik. Buda Mercy Clothing Son Versiyonudur.

Telefon ve Banka
Herkes biliyordur Renewed-phone trd-banking
Türkçeleştirildi.
Bunlar çok önceden yapıldığından dolayı fazla takmayın.

Genel Şeyler
Multikarakter, Spawn, Hud, Inventory, Garage
HUD'u bu hale getireli baya bir zaman olmuştur bir tık np rework yapıldı.
Inventory ilk envanterimiz buna da zamanında baya bi uğraşmıştık.
Mulikarakter Amir Expertin Multikarakteri
NP-CHAT eklendi.
ME-DO eklendi.
Spawn Amir Expertin Spawni Videodan inceleyebilirsiniz.
Garajıda yaptık F3ten direk çıkarıyon fln.
Balıkçılık ve Üzüm falanda ekledik 1 2 meslek var.
Amir Expert Crafting ekledik.
ATM Robbery falan da ekledik bakarsınız.
Backitems ekledik.
Açıkası bir sürü şey var bakmanız gerek.

Link |
VT | (Linkten verebiliyorum 5.6 gb)
SQL |

4. Diamond Base QBCore Fivem Sunucu Paketi

Selamlar, discord sunucuma gelen istekler üzerine bir paket yapımına başlamıştım.
3 gün gibi bir sürede istekleri karşılayan güzel bir temel ortaya çıkartmayı başardım paketin görselleri alt tarafta bulunuyor
gördüğüm kadarıyla bir hata bulunmuyor pakette, eğer kaşılaşırsanız imzadaki discord sunucusuna gelip yardım alabilirsiniz.

PAKET SÜREKLİ GÜNCELLEME ALMAKTA GÖRSELLER DİSCORD SUNUCUMDA.

LOADİNG SCREEN
MULTİCHARACTER
SPAWNSELECTOR
HUD

(
Malicious drive kaynaklı çıkıyor ve dosya 650mb üstü olduğu için link üzerinden tarattım.)

5. Leakhouse QbCore Fivem Sunucu Paketi

!NJ3CT0R tarafından düzenlenmiş & yapılmış olan QbCore Temel Paket Sizler İçin Ücretsiz Sunulmuştur!​

Not: Görselleri ve VT linkini en kısa sürede eklemeye çalışacağım. (VT Eklendi.)​

Credit: !NJ3CT0R​

6. Wild ve NKO Güncel QBCore Temel Fivem Sunucu Paketi

Bu paketin yapılma amacını listelemek gerekirse ( Kesinlikle ofansif bir şekilde belirtiyorum, üstüne alınmak isteyen varsa dm'e bekliyorum, konuyu tartışalım. )
- İnsanlara yararı olsun diye paylaşılan paketlerin sadece hiçbir şey yapmadan startlandığında bile tonla hatalar olması ve bu sorunlar dile getirildiğinde "Ben aldım, koydum. Temel paket diye sana full fix paket mi verecektim eşşek miyim ben?" gibi paylaşan tarafından, forum üzerinde cevaplar görmemizdi.
- Paket satışı yapan insanların artık ne kadar temel paket üzerinden ilerleseler de çürümüş, zombiden farksız scriptleri kullanarak aynı zamanda en ufak bir entegresini yapmadan satışa sunmaları.
- Yine paket satışı yapan insanların direkt olarak "orada burada" buldukları script'leri çat diye pakete eklemeleri, en ufak bir optimize çalışması yok. Optimizeyi geçtim "bu benim" diyebileceği, kendinden bir şey katmaması.

Yeterince dil döktüğümüze göre biraz paketten bahsedelim.
Paketin bazı sistemlerini videolu tanıttık, bunların birkaçını burada paylaşıyorum sadece, geri kalanı için imzamda bulunan Discord sunucusuna katılabilirsiniz.
Pakette özel araç sesleri ve handlingleriyle NP araç paketi, NP ve GABZ maplerinden sadece gerekenler, NP silah assetsleri ( replace + add-on şeklinde entegreli )

- Bildiğiniz üzere kısa bir süre önce içerisinde Craft menü, item verme menü ve dupe fixleri yapılmış bir envanter paylaştık.
- Bu envanter üzerinde birtakım css editleri yaparak ve koyu tonları seçerek daha güzel bir görünüm elde ettik.
- Bu görünüme ek olarak kod açısından da envanterin sol üstünde karakter adı soyadını ve sunucudaki id'sini yazdık.

- Default qb-hud üzerinde css düzenlemeleri yapıldı.
- Yapılan css düzenlemelerinde font ve göze hoş gelirlik hedef alındı.
- Buna ek olarak icon'ların renklerini, barlarla aynı yaparak daha hoş bir görünüm elde edildi.
Video çekildikten sonra Update: Stres tamamen kaldırıldı.

Telefonu bilenleriniz bilir, yaptıklarımızı anlatıyorum:
Bana gelip de sakın telefon benim, biz paylaştık gibi saçma sapan şeyler yazmayın, rezil olursunuz.
Fix halini Ağustos'ta piyasaya süren bizdik, güncellenmiş Garaj uygulamalı versiyonunu yine biz sürüyoruz.
-Twitter, Banka, Mesajlaşma uygulamaları üzerinde bilinen tüm sorunlar düzeltildi.
- Telefonun büyük eksikliği olan Garaj uygulaması sıfırdan tasarlandı ve oluşturuldu.
- Garaj uygulamasıyla kalmayıp aynı zamanda araçlarınızı çağırabileceğiniz Vale sistemi oluşturuldu.
Vale ile çağıracağınız her araç başına 300$ fatura kesilir.

Tadaaaa, noldu bu da mı paylaştığınız beş kuruş etmez temel paketlerinizde vardı yoksa?
- Tableti bilmeyen yoktur, old'dan new'e çevirirken birçok fonksiyon ve event değişiklikleri yapılması gerekiyordu.
Bu değişikliklerin hepsini pakete tam entegreli olacak şekilde yaptık!
- Altyapıya eklenmesi gereken `self.functions`'lar ve `metadata`ların konumlarını qb-core içerisinde `TGIANN` yazarak bulabilirsiniz.
- Ek olarak tabletin css'inde değişiklikler yaptık.
Daha detaylı fotoğraflar için imzamdan sunucuya katılabilirsiniz.
Yine de tabletin bazı kısımlarında bilerek eksiklikler ve hatalar bıraktık, isteğin çoğalmasına göre tamamen fix halini ayrı bir konu olarak paylaşırız.

- Notify'a hasta olduğumu biliyorsunuz, kullanmadığım paket kalmadı.. Bundan dolayı bunda da kullandık.
- Halihazırda içerisinde bulunan info, error, success'e ek olarak bir de warn eklendi.
- CSS üzerinde oynamalar yapıldı.

- Tamamen optimize ve senkron çalışıyor.
- Random değerlerde 5 farklı balık tutabiliyorsunuz.
- Random balık değerlerinin yanı sıra %5'lik bir ihtimalle metal kasa düşebiliyor.
- İsteğe bağlı configüre edilebilir

Paketin temelinde bulunan qb prefix'li soygunlar, bazı meslekleri direkt olarak çıkarttık çünkü ne topluluğa bir faydası olur ne de temel üzerinden bir şeyler öğrenmek isteyenler için bir faydası olur. Çünkü kod ve mantık açısından herkesin anlayabileceği şekilde değil, aşırı derecede karışık.
Ek olarak temel pakete Client taraflı optimizasyon yaptık onun da mimarisi @guneyct'ye ait.
Çok uzadığı için tam detaylı tanıtım yapmadım, geri kalan tanıtım için imzamdan ulaşabilirsiniz.
Paket hakkında tam destek veriyoruz, destek almak için Wild Dev. Discord sunucusuna katılabilirsiniz.

|

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar