Discord Bot - Ücretsiz Roleplay Discord Moderasyon Botu

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
84
Merhaba arkadaşlar kendim hazırladığım moderasyon botunu size sunmak istiyorum paylaşmamın sebebi internet sitelerinde gezen kodlarla beraber düzenlenmiş bir botun şuan piyasada satışta olması o botta bazı gereksiz komutlar vardı mute , jail vs onlar olmadan güzel bir discord bot alt yapısı paylaşmak istiyorum.

Eğer bota özel komut ekletmek isterseniz onunda dosyasını atabilirim herhangi bir soru veya sorunda discorddan destek alabilirsiniz.

Bot dosyasını indirdikten sonra yapmanız gerekenler komutlar klasörüne girip ordaki komutları editlemeniz perm belirtmeniz kısaca bütün gerekli şeyler gerekli komutlarda yazıyor

2.Olarak ise Bot.js ye girip orada benim işaretlediğim yerlere belirtilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

botun oynuyor kısımı için events klasöründen ready i acıp editlemeniz yeterlidir.

Videoya koymayı unuttuğum 1 komut var onunda ss ini atıyorum zaten bütün komutları indirdikten sonra görebilirsiniz.

discord : Prometheuss иιяνα#2494

indirme link i güncellendi artık bütün ayarları tek bir dosyadan ayarlayabilirsiniz

Özelliklerini videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

4588-5b400a3ea809b5048826c9a0e2144b18.jpg

4589-0f96713528fd148481aaede08e51e5f0.jpg

Yaratıcılık, icat etmek, denemek, büyümek, risk almak, kuralları çiğnemek, hatalar yapmak ve zevk almaktır. -Mary Lou Cook

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar