Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
80
Merhabalar. Fonksiyonlarla dolu bir base scripti, bazılarını kendim yazdım bazılarını ise aldım. Ancak copy paste değil, düzenlemeler var. Trigger, export veya function olarak kullanabilirsiniz. Daha callback eklemedim yakında eklemeyi düşünüyorum. Fonksiyonlar eklendikçe config eklenecek. Script kendi başına bir işe yaramaz kaç ms yediğini test etmedim deneyip söylerseniz düşünüp düzeltmeye çalışırım.

Tüm detaylar, kurulumu vb readme içerisinde. Script kendi başına hiçbir şey yapmaz. İçindeki fonksiyonlarla işinizi kolaylaştırıp script yazabilirsiniz.

İçinde bulunan bazı fonksiyonlar:

Araç Spawnlama

Silah Verme

Silah Ekstrasi Verme

3DYazi

Chat mesajı

ESX.ShowNotification tarzı bildirim

Menü açma

Dialog açma

List açma

Getorelse sistemi

Animasyon oynatma

Silah labelı alma

Fade in/out

Busy spinner

Gün gün takip edeceğim repoyu, gün gün yeni fonksiyonlar ekleyeceğim... İsteğiniz, bug bildiriminizi vb oradan yapabilirsiniz. Hata bulup fixlerseniz pr atabilirsiniz. İyi günler, iyi forumlar dilerim efenim!

TODO: Marker (?) (az düşün örnek al)

User fetch sistemi

Player fetch sistemi

cache'leri çekip dosya oluştur, scriptin cache'lerini sağla ( [cacheddata] ????? )

Ace ekleme

Kendinizi biraz rahat bırakırsanız biraz huzurunuz olacaktır, daha çok rahat bırakırsanız daha çok huzurunuz olacaktır -Ajahn Chah

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar