Rehber - Fivem Script Kodlama Video'ları

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
67
Merhabalar...

Son günlerde bu tarz kodlama eğitimleri ile alakalı 1 2 video gördüm ve bunun dahada yayılması için bende bu tarz içerikler üretmek istedim, aslında aklımda olan birşeydi ama belirli durumlardan ötürü yalan olmuştur. Şimdi bunu gerçekleştirmek istiyorum şuanda yeni başlayanlar için tamamen fivemde script kodlama odaklı eğitim videoları çekiyorum 1 video yayınladım onda biraz ses sorunu vardı ve benim düzgün konuşamama gibi bir sorunum olduğundan elimden geldiğince detaylı anlatarak montaj ile de yazılarla destekledim. Bu ses sorununu ve kalite sorununu düzelttim, diğer videolarda daha iyi bir kalite sunmayı planlıyorum her gün video atmaya çalışacağım temennim sadece script adı değiştirerek veya ufak tefek oynamalar yaparak para ile satan kişilerin kafasında planladığını hayata geçirmesi. Ben bunu bu videolar sayesinde insanlara öğretebileceğimi düşünüyorum. Eleştirilere sonuna kadar açığım.

Buraya kanalın linkini bırakıyorum. Bu forum'u nereye paylaşacağımı bulamadım eğer yalnış bir yere paylaşmışsam yetkililer düzeltirse sevinirim youtube linkinden dolayı sorun olursada kaldırabilirsiniz.

Eleştiri, hiçbir şey söylemeyerek, hiçbir şey yapmayarak ve hiçbir şey olmayarak kolayca kurtulabileceğiniz bir şeydir. -Aristotle

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar