Discord Bot - [ÜCRETSİZ]-Discord Botu

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
67
Merhaba bu gün sizlere özel bir bot yapma gereksinimi duydum. İçi bomboş olan botlar için bile insanlar para koparma işine girmiş. Discord üzerinde doğrulanmış bir bot geliştiricisiyim. Normalde bende bu işin ticaretini yapıyorum fakat bu arkadaşlar gibi değil

BOTUN ÖZELLİKLERİ:

- Reklam taraması : Sunucunuzdaki üyelerin durumlarında reklam var mı yok mu diye tarama yapar ve size reklam içeriği olan kullanıcıları söyler.

- Otomatik Tag-Rol : Belirlediğiniz bir tagı alan kullanıcıya otomatik olarak rol verir. Üye tagı nickinden çıkarırsa bot rolü siler.

-Say : Sunucunuzdaki üye , aktif , tag almış ve sesteki üye sayılarını size sunar.

- Resim engel : Belirlediğiniz bir kanala resim atılırsa bot otomatik olarak resmi siler. Adminlerinkini silmez.

- Sunucuya son gelen üyeyi belirlediğiniz ses kanalı üzerinden gösterir.

- Gelişmiş Düello komutu : Bir zamanlar kendi botumda kullandığım naruto evrenine uyarlanmış bir düello sistemi

-Forceban: Sunucuda olmayan bir üyeyi idsi ile banlamanıza yarar.

- Aktif : Sunucunuzu aktif ettiğinizde duyuru geçebileceğiniz komut. Ts3 ve sunucu ipsini paylaşır.

-Fake Kontrol : Eğer sunucunuza yeni açılmış bir hesap girerse otomatik belirlenen rolü verir.

-Şikayet : Oyuncular şikayette bulunabilir

- Başvuru sistemi : Üyelerin yetkili başvurusu yapmasını sağlar. Editleyerek başka amaç içinde kullanabilirsiniz.

- Rol Verme : Etiketlediğiniz üyeye belirtilen rolü verir.

Şimdilik bunları ekledim istek gelirse yorumlardan ekleme de yapabilirim. Ticket botu , müzik botu vs.

Herhangi bir sorunuz oluşursa yardım etmeye çalışırım Discord: ExDF#8035

(modülleri tek tek indirmeniz gerekiyor unutmayın yoksa hata alırsınız)

:

virüs total :

Kendinizi biraz rahat bırakırsanız biraz huzurunuz olacaktır, daha çok rahat bırakırsanız daha çok huzurunuz olacaktır. -Ajahn Chah

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar