[RELEASE] Kilolu Temel Paket

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
67
Selamlar, önemli birkaç hatayı çözdükten sonra kilolu temel paketi sizlerle paylaşıyorum.

Not: Kilolu dediğime bakmayın gram ile çalışıyor. Normal es_extended kurmadım çünkü.

Paket linki:

VT: (Neden virüs olarak algıladığını bilmiyorum, ancak anladığım kadarıyla fivem'e ait dosyaları algıladı. Eğer dikkatli bakarsanız zaten büyük sistemler (Avast gibi) paketi virüs olarak algılamamış. VT sonucunu görüp "Bu paket vürüslü" dememeniz için

Değişiklikler: İlk extendedmode kullanan paket (?)

Peki extendedmode nedir?

Extendedmode esx github'dan dmca takedown yedikten sonra (kanersps essentialmode kodlarını kullandığını söyleyerek bunu github'a bildirdi.) oluşturulan, community fork olarak adlandırılan esx'in değiştirilmiş versiyonudur. Avantajları ve dezavantajlarına göz atalım;

Avantajları:

İçinde sadece exm'de olan fonksiyonlar var,

Onesync uyumlu,

Essentialmode'u destekliyor.

Daha stabil.

Dezavantajları:

Çoğu esx scripti bununla uyumlu değil, kendiniz uyarlamalısınız.

Steam api key ve license key'inizi girip astart.cmd'yi açıp kendi yerinizi belirleyip sql'i kurduktan sonra sunucuyu açabilirsiniz. (Veritabanının ismi "es_extended" olmalıdır.)

Bu kadar, iyi kullanımlar.

Fotoğraflar (Oyun içinden alamadım.)

Bu değişim dünyasında, gelen hiçbir şey kalmaz ve giden hiçbir şey kaybolmaz. -Anne Sophie Swetchine

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar