[ÜCRETSİZ] [KAFKAS] Şehir ve Kasaba Çalışma TEST Paketleri

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Selamlar FiveMTÜRK

Yaklaşık 3 4 ay önceye ait olan ve bana ait olan TEST paketlerimi ücretsiz olarak paylaşmak istiyorum.

FiveM Türkiye - Suudi Arabistan ve Avrupa sunucularına öncülük eden ekibim ile eski çalışmalarımızı içeren paketlerdir.

Paketlerin hikayesi çok uzun lakin bu işe yeni başlamış olan insanların işine yarayacak kaliteli dökümanlara sahip güçtedir.

Çoğu sunucunun kullandığı sistemlerin gelişmiş versiyonlarına erişebilirsiniz.

DATABASE yoktur. Uygun database ile eşleştirerek çalıştırabilirsiniz. Database olmamasının sebebi TEST Paketleri olmalarıdır.

" Her paketin DATABASE verileri farklıdır."

İçerisinde çeşitli yazılımlarımın alt yapıları ve test denemeleri yaptığım çeşitli scriptlere erişebilirsiniz.

Paketler sağlıklı çalışmamaktadır. Bu paketlere destek vermiyorum. Paketler eski paketlerdir bununla ilgili soru çok geliyor. "abi çalışmıyor neden" gibi Tüm sorumluluk indirenlere aittir. Paketler yüzünden çıkacak olan arızalara, network bazlı veya diğer aksamalar gibi problemlerde sorumluluk tamamen İNDİRENLERE AİTTİR.

Geliştirici olmak isteyenlere tavsiye edebileceğim dökümanlar mevcuttur.

THE GAME ENGINEERING Ekibi ve CFX Takımı ile yaptığımız SCRIPT - Grafik tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Sunucu açacak olan arkadaşlara PROFESYONEL bir şekilde yazılım,siber güvenlik, hile güvenliği ve sunucu paketleri konusunda destek veriyorum. BİT Pazarı mantığı ile çalışan kişilere paranızı boşa harcamayın.

DISCORD Üzerinden Ulaşabilirsiniz

KAFKAS#2932

"Ekibimin tavsiyesi hali hazırda var olan sunucu dosyanızın içerisine bu dosyalar içerisindeki yazılımları eklemeniz. Yazılımları eklemeniz durumunda çoğu Türkiye sunucusunun önü açılmış olur "

Paket - 1 :

Paket - 2
:

Paket - 3 :

Virüs Total yapılmamıştır. Dosya boyutu yüksek olduğu için standart ESET Online Scanner ile tarama yapılmıştır.

ESET VİRÜS TARAMA SONUCU :

Hem gururluyuz hemde daha çok çalışmalıyız.

İnsanların emekleri çalınabilir, peki ya fikirleri ?

Küçük insanlar kişilerle, büyük insanlar FİKİRLERLE uğraşır.

Ekibimiz ile yaptığımız çalışmaların altına genelde şu notu düşeriz " KAFKAS FİKİR | SANAT"

Hikayesi ve karakterleri önemsiz gereksiz olduğu için anlatma gereği duymuyorum. Lakin beni destekleyen sayısız dostumu, yanımda duran işinin ehli insanları asla unutmayacağım

FiveM Sektöründe 2 Yılı devirmiş ben ve diğer oyun sektörlerinde çalışmalar yürüten 12 kişilik THE GAME ENGINEERING EKİBİM ile FiveM ve Yeni Açılacak olan RedM alt yapılarında çalışmalar yürütüyoruz.

25 REFERANSIMIZ İLE

Türkiye'nin sistem, fikir ve yenilikçi çözümlerinin ÖNCÜSÜ oluyoruz ve diyoruz ki

DAHA YENİ BAŞLIYORUZ

147-d3a4e750bf033a15dc7599ed4e52e2b8.jpg

Kendin ol; başka herkes zaten kapılmıştır. -Oscar Wilde

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar