Tanıtım - Lua Şifreleme / Obfuscation

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
112
Ortalıkta aztupbrew, filesecuring, sayısız ironbrew modları, xfuscator görmekten bıktınız mı? Sürekli her gelenin scriptinizi deobfuscate veya dump edip elinize vermesinden sıkıldınız mı? Çünkü bütün bu obfuscator'ler, deobfuscate edildi. O zaman tecrübeli bir lua dev'i (ben) tarafından yapılmış bir obfuscator'u (MoonSec) deneyebilirsiniz >>

Olay çok basit, aynı PSU gibi, bota DM'den +obfuscate yazıyorsunuz ve lua'yı seçip devam ediyorsunuz. MoonSec, compound operatörleri, continue keyword'lerini, türkçe karakterleri, (tüm unicode'ları) destekler. Ayrıca string encryption macrosu da var. (Makro kullanımları: ). Ne yaptığını bilen developer'lar için bir API endpoint'i oluşturdum. (API referansı: ) (auth key için ticket açın)

Basit bir table.concat = print ile dump edemezsiniz. Sonuç olarak, scriptlerinizi şifrelemeniz için yeterli bir obfuscator. Sorularınız varsa Federal#9999

MoonSec serveri>>

Yavaşlayın, peşinde olduğunuz her şey etrafınıza gelecek ve size yakalayacaktır. -John De Paola

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar