Paylaşım - [ak4y_shopRobbery][ESX] - Market Soygunu

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
112
Merhabalar,

1 Seneden uzun süre önce bu scripti yapıp FiveM'i bırakmıştım script sadece tebex'de vardı gördüğüm kadarıyla şu an her yerde var

Discord'dan her gün yazıp bunu nasıl yaparım, şunu yapmama yardım eder misin diyip teamviewer ver dediğimde canlı dersi arkaya alan çocuklar bile garip garip tavırlara girip paylaşmış ve dalga geçer gibi yorumlar atmış. Bir de ben paylaşayım, hâlâ isteyen varsa kullansın

Script ilk yaptığım haliyle ESX altyapısında.

Video: Github:

Script Açılışta 4 rastgele sayı üretiyor, şifrenin ilk hanesi her zaman fazla silik olarak kasada görünüyor ve kalan 3 numara soluk olarak görünüyor.

En silik olan her zaman ilk hane olduğundan, aslında kasanın şifresinin ilk hanesini biliyoruz. Son 3 haneyi bulmak tamamen deneme yanılma yöntemi ile çalışıyor.

Sürekli kombinasyon denemeleri yapmalısınız, daha önce denediğiniz kombinasyonları unutmamanız için için script, denediğiniz kombinasyonları kağıt üzerinde gösteriyor.

12. kombinasyon denemesinde bulamazsanız kasa kilitleniyor ve soygun iptal oluyor.

5058-02ae46fe24696f73c9f9364087b2055d.jpg

Değişim sabırsızlar için bir süreç değildir. -Barbara Reinhold

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar